Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pókember: Hazatérés óriási...

Pókember: Hazatérés óriási baki? Másnak is feltűnt?

Figyelt kérdés
Ma láttam a filmet először és feltűnt hogy összekeverték két csaj nevét a készítők: a Pókember szerelme a képregényekben meg a régebbi filmekben MJ, azaz Mary Jane Watson, erre itt az MJ nevet egy totál érdektelen, antiszociális csaj kapta akinek semmi köze nem volt a főhőshöz azon túl hogy az évfolyamtársa volt, Peter szerelmét meg átkeresztelték Liz-re. Komolyan senkinek nem tűnt fel hogy összecseréltek két karaktert? Hogyan lehet elkövetni egy ekkora bakit egy ilyen nagyvolumenű, legszélesebb közönségnek szánt, kvázi kultikus alapanyagból dolgozó filmben?

2019. jan. 22. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy nevezik, hogy adaptáció. Az alapanyag nem egyezik meg az adaptációval, hanem az adaptáció merít az alapanyagból, és úgy formálja ahogy szeretné.
2019. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kevertek össze semmit. Ebben a változatban az a lány MJ. A másik csajjal meg amúgy sem jött össze végül. A következő filmben pedig már Mj lesz a szerelme.

Szerintem eléggé érthető a dolog.

2019. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem baki, szándékosan ,,cserélték fel".
2019. jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oké ahogy utána olvastam MJ nem egyenlő Mary Jane-el. Az igazi neve Michelle, az MJ csak utalás Mary Jane-re. Tehát nem cseréltek fel semmit.
2019. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lattam meg (de megnezem) de arra tippelek hogy ugye peternak alapbol valami grace az exe (?) a kepregenyekben vagy nem tom de valahol ezt olvastam na es szerintem ez a "liz" az a bizonyos "grace"

Mondjuk az szeritem erdekes hogy michelle jones és mary jane nem ugyanaz(?)

De a MJ az mégis megegyezik minden esetre az én fejemben mindig mary jane lesz

2020. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az mj az egy röviditet név m mint mary, j mint jane, mary jane

Vagy m mint michelle, j mint jones michelle jones de amúgy michael jacksont is szokták mj-nek nevezni

m mint michael j mint jackson

2022. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!