Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti egyetértetek az Oscar...

Ti egyetértetek az Oscar jelöltekkel a Vizuális effektusok kategóriában?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy a Jurassic World: Fallen kingdomot elcseszték, de szerintem külön kéne választani a kettő. Mint film és, mint vizuális effektusok kategóriában. Szerintem bőven ott lenne a helye a legjobbak között!
2019. jan. 23. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Az egész Oscar egy röhej :D

Látszó, hogy a négerek vergődtek egy sort.

2019. jan. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem is röhej az Oscar már hosszú évek óta, én azt csodálom hogy egyáltalán normális filmeket jelöltek ebben a kategóriában mint a Bosszúállók vagy a Solo. Persze nyerne úgyse fognak.
2019. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a modern nagy költségvetésű filmek között nincs jelentős különbség vizuális effektek szempontjából. Ennyi erővel az Aquaman, Ant-man and the Wasp, Rampage, Bumblebee, stb. is lehetnének jelöltek. Ez igazából az "elfogadható szintű CGI olyan filmekben, amik tetszettek az akadémiának, plusz pár évente Andy Serkis mo-cap elismerése" kategória. Szerintem nem túl komoly kategória.
2019. jan. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!