Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki, aki ismeri a "The...

Valaki, aki ismeri a "The Magicians" sorozatot, segítene nekem?

Figyelt kérdés

Megnéztem már az összes eddigi epizódot, és kiolvastam Lev Grossman könyveit is. Van egy jelenet, ami nagyon megragadt a fejemben, de nem tudom eldönteni, hogy a regényben vagy a TV szériában találkoztam-e vele. (Vagy esetleg mindkettőben)


Abigail (a lajhár) és Quentin beszélgetéséről van szó, ami a Muntyákszarvas egy sötét helyiségében történt.


Aki látta sorozat, az emlékszik valami ilyesmire? Volt hasonló jelenet benne, vagy mindez csak a papírlapokon történt meg?


Előre is köszönöm a választ! :)



2019. jan. 23. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A könyvben biztos volt ilyen.A sorozatban... Nem tudom.Keverem a könyvvel néhol pedig a könyv sokkal jobb.
2019. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Jó tudni, hogy nem csak én vagyok bezavarodva. Nagyjából egy időben daráltam a sorozatot, és olvastam a könyvet, de lehet nem volt jó ötlet. Nagyon keverem őket. :D
2019. jan. 25. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!