Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valóban lesz a Moon Lovers:...

Valóban lesz a Moon Lovers: scarlet heart ryeo sorozatnak folytatása?

Figyelt kérdés
Nem rég fejeztem be ezt a sorozatot, és mivel kétértelmű a vége, elkezdtem utána járni vajon lesz e folytatása? Ti mit gondoltok? Valahol azt írják lesz, de konkrét cikket nem olvastam. Engem nagyon megfogott ez a dorama, kíváncsi lennék a szereplők jövőjére. :)

2019. jan. 27. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz. A kínai verzió is így végződött, plusz, a koreai nézők nem fogadták jól a sorozatot, szinte bukás volt annyira kevesen nézték. Kizárt, hogy legyen folytatása.
2019. jan. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. :/ pedig előttem még volt egy kis remény szikra, hogy hátha. :)
2019. jan. 30. 10:48
 3/7 anonim válasza:
31%
Lesz folytatása. Ennek érdekében még petíciót is irtak alá a rajongók. Jelenleg még tart a forgatása, ugyanis instagramon a szereplők osztanak meg képeket, videókat róla. Szóval biztosan lesz 2. évad!!! :D
2019. aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Maio válasza:
22%
lesz neki de nem tudni mikor jön ki
2020. júl. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy lesz? Volt róla hivatalos közlemény? Kérném szépen a forrást. És nem valami koreaboo cikkre gondolok.
2020. júl. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

[link]

Ez a cikk arról ír, hogy nagy esélyel ha lesz is, 2022 előtt nem lesz folytatása. :(

Ez a legalján található meg.

Egyébként én nemrég néztem meg és nagyon szeretném ha lenne fojtatása. Ha lesz mindenképpen megfogom nézni. :)

2020. júl. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hmm. Érdekes. Majd keresek valami hivatalos Naver cikket, mert ez furcsa. De legyen neked igazad, mert tényleg csodálatos lenne.
2020. júl. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!