Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Loki kik ellen harcol szemtől...

Loki kik ellen harcol szemtől szemben és hányszor?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy pontosan kikkel harcol szemtől szemben Loki a Marvel filmekben, és hányszor

2019. jan. 29. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz hogy kik azok akik ellen harcban áll (pl. a Bosszúállók) vagy kik azok akikkel konkrétan fizikailag is megküzd? Utóbbi között van ugye a testvére Thor, Hulk, Malekithék is ha jól emlékszem, valamint ugye megpróbálja leszúrni Thanost. Ha jól emlékszem Hela ellen nem harcol közvetlenül csak a serege ellen.
2019. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja meg a Bosszúállók első részében azt hiszem Vasember meg Amerika Kapitány is megpróbálják elpáholni.
2019. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, erre gondoltam :D

Thorral hányszor harcol?

2019. jan. 29. 22:09
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyébként megnéztem volna egy Hela-Loki harcot :)

Más is?

Amúgy jó, hogy Thorral harcol a legtöbbet. Közvetlenül, szemtől szemben.:D

2019. jan. 29. 22:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Én két Thor vs. Loki harcra emlékszem, egyszer a Thorban egyszer meg a Bosszúállókban (amikor a Ragnaröknél eldobja a pörölyt hogy megijessze Lokit azt nem számolnám a harc közé). Ja, Hela ellen én is megnéztem volna bár Thor sem ment semmire ellene szóval lehet csak megölette volna magát.
2019. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Néha olyan, mintha Thor lenne örökbefogadott gyerek, nem Loki :D

Helával kígyót hasonlítanak.

Vagy inkább olyan, Odinék fogadtak örökbe két gyereket, csak mindkettő a trónra vágyik valamilyen szinten :D

Köszönöm a válaszokat.

Ha valaki ban még itt, akkor kérdezem, melyik a kedvenc csatajeleneted?

2019. jan. 30. 06:10
 7/7 anonim ***** válasza:
A filmekben: a jég óriásokkal,thorral,az apjával-laofival (leszúrja őt ha jól tudom) aztán amerika kapitánnyal,vasemberrel,hulkal,aztán a sötét tündékkel ha jól tudom akkor álcázza magát mikor "megöli őt" kurs (az az agancsos óriás) aztán helával (igaz hogy csak egy kést dob rá mikor megnyissák a bifrösztöt) aztán a valkűrrel,majd hela halott zombiféle csapatával) aztán thanossal.
2019. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!