Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha három Marvel karaktert...

Ha három Marvel karaktert választhatnál, hogy harcoljanak Thanossal, ki lenne ez a három?

Figyelt kérdés

Persze itt olyanra gondolok, akik amúgy is ellene vannak. Tudom, hogy a Bosszúállók együtt a legjobbak, kiegészítik egymást, de ez csak egy elméleti kérdés. Kik menjenek Thanos ellen?

Most csak a filmekről van szó, nem képregényekről


Én választásom:

Thor

Vasember

Doctor Stange



2019. jan. 29. 22:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Láttuk hogy akik eddig megküzdöttek vele semmire sem mentek ellene, tömeges bőgtek le szóval aki már megmutathatta magát azt nem írom (bár a te listád elég jó). Én inkább az amúgy gonosz, de nem Thanos oldalán álló vagy pedig nem Bosszúálló szereplőket néznék meg, mondjuk Helát, Surturt meg Odint. Na az már érdekesebb lenne.
2019. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%

Thor

Hela

Skarlát boszorkány

2019. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
58%
Én egyedül Magneto-t küldeném. Kíváncsi lennék, hogy Thanos mire menne azzal a menő fémkesztyűjével. :)
2019. jan. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Érdekes ötletek :)
2019. jan. 30. 06:05
 5/27 anonim ***** válasza:
79%

Ha a mutánsok közül is lehet, nem csak a moziuniverzumból, akkor számomra egyértelmű, hogy:

Magneto

Jean Grey

Farkas

2019. jan. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%

Ha csak a Bosszúállókat nézzük, akkor Thor, Doctor Strange és Hulk

Vasember se lenne rossz, de a páncélja nélkül az eszén kívül nincs benne semmi extra erő

2019. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%

Thor:mivel a film végén majdnem legyőzte őt,ha nem a mellkasát döfte volna át a vihartörővel pontosabban belé nyomta (kár hogy nem a fejét 😂)

Dr Strange: eltudja terelni a figyelmét a trükkjeivel

Hangya: tictac méretre zsugorodva talán egy végtelen követ is eltudna lopni a kesztyűből (igaz hogy ráolvadt a kezére a kesztyű,de a végtelen köveket kilehet venni a helyükből) ha épp elterelik a figyelmét.

2019. jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem lehet a köveket "csak úgy" kivenni, hiszen akkor Vasemberék nem a kesztyűvel bajlódtak volna, hanen inkább kiszedegetik a köveket. Legalábbis szerintem.
2019. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%
Az több időbe került volna,illetve nekik nem csak 1 kő kelledt,hanem az egész kesztyű.Ha nincs kesztyű,nincs csettintés.Hiába megvan az összes kő,a kestyű a fontos,hiszen mind a 6-ot bele lehet helyezni,és kiküszöbi az erejüket.
2019. jan. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%
*kiküszöböli
2019. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!