Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a kulombseg a vampirnaplok...

Mi a kulombseg a vampirnaplok sorozat es konyv kozott?

Figyelt kérdés

En eddig csak a soaozatot lattam, ami nagyon tetszett, a mai napig a kedvenc sorozatom, de ugy hallottam, hogy a konyv nagyon eltero.

Erdemes lenne elolvasnom?



2019. febr. 4. 15:30
 1/4 anonim válasza:
Nem sok.valtoztattak par nevet es szerepet de az alapsztori ua.:)
2019. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ősi vámpírok szerepelnek benne?
2019. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Néhány (főleg) vezetéknév más benne.

Elena haja szőke, a szeme pedig kék.

Caroline és Elena a könyvben ellenségek. Illetve Jeremy nincs benne, helyette Elenának egy 4 éves kis húga van. Jenna neve pedig Judith. Ja és Elena két legjobb barátnője Bonnie és Meredith (Meredith ugye a sorozatban egy orvos volt). És Stefan is át tud változni, ugye Damon hollóvá, Stefan pedig azt hiszem sólyommá. Meg persze a cselekmény is azért igencsak eltér a sorozattól.

Ennyi jutott most hirtelen eszembe, de még csak a 3.résznél tartok, én is most kezdtem el olvasni. De szerintem megéri elolvasni :)

2019. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyerekek, a legalapvetőbb különbség: A könyvben a vámpíroknál a legintimebb érintkezés a vércsere, szexuális aktusra nem képesek. A filmben... Nos...

Illetve míg a filmben Stefan bekattan az embervértől, a könyvben rendszeresen megharapja Elenát

Elena és Katherine a könyvben testvérek/féltestvérek, örökkévaló édesanyától.

Szóval, igen, érdemes elolvasni, nagyon jó könyv!

Sajnos, az utolsó 3részt nem fordították le, így azzal ér véget magyarul, hogy egy őrző összeköti Elena és Daemon szívét, múlhatatlan szerelmet éreznek egymás iránt, elszakadni képtelenek, de Elena továbbra is Stefannal jár...

2019. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!