Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Felirat film alá?

Felirat film alá?

Figyelt kérdés
Sziasztok a the last kingdomst szeretném tv-n megnézni.Odáig már eljutottam hogy az asztali gépen feliratos ki kellett választanom,de sajnos ha a külső winchestert rá kötöm a tv-re nem lesz magyar felirat.Ha jól emlékszem a pc-n a subs menüben van több minden míg a tv-n ha rámegyek a subs könyvtárra nem lát semmit,gondolom ez a gond.Megoldás?

2019. febr. 4. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

ugyanaz a feliratfájl neve? a TV szoftvere milyen fájlokat támogat?

A TV távirányítóján a SUBTITLE feliratot gombot megnyomod mi történik?


TV menüjében a feliratokat ha bekapcsolod mi történik?

2019. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sikerült megoldani addig szenvedtem vele.A filmet és a feliratot egy névre tettem egy mappába és nem tudom számít-e de a végén odaírtam hogy .srt.Samsung tv
2019. febr. 4. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:
30%
A tévé távkapcsolóján a Subtitle felirat az tök másra való, a digitális tévé adások feliratozását lehet bekapcsolni vele.
2019. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!