Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Miért lehet az, hogy a 2018-as év olyan siralmasra sikeredett filmek terén?

Volt kábé 5 film, ami tényleg jó volt ebből az évből, abból is 3 Marvel alkotás, a többi mind hulladékabbnál hulladékabb lett. Miért süllyedt ilyen mélyre az amcsi álomgyár, Hollywood?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Hollywood, film, mozi, mozifilm

febr. 5. 16:14  Privát üzenet  

A válaszok
Azért voltak még jó filmek a Marveleken kívül is, ott volt a Solo, a Vörös veréb, az Aquaman, a Tomb Raider se volt rossz, szóval nem volt teljesen rossz a felhozatal, de az tény hogy évről évre gyengül a választék. Talán ha nem mindennek a folytatásait/remake-jeit készítenék, akkor lehetne jobb is. Az idei évvel kapcsolatban viszont bizakodó vagyok.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 5. 16:38 Privát üzenet
Én eddig azt hittem, hogy a marvel filmek a hulladékok, de ok.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 5. 17:44 Privát üzenet

Kszi, Simon

Ready Player One

Hang Nélkül

Sodródás

Keresés

A Simple Favor

Bird Box

Az Első Ember

Bohém Rapszódia

Mind jó film volt.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 5. 17:54 Privát üzenet
Te választod a hulladék filmeket.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 5. 20:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Boruto szerintetek is elég cukira sikeredett? Vagy ez már pedóság? XXD 18f
Írtam egy novellát, mondanák véleményt hogy mit gondoltok róla? Elég hosszúra sikeredett, remélem elolvassa valaki.
Csak én érzem úgy, hogy a Twin Peaks sorozat meglehetősen befejezetlenre sikeredett?
Csak szerintem sikeredett A Hobbit c. filmek borzalmasra?
Elkészültünk egy animációs filmel (humoros) és nagyon jóra sikeredett mindenki szerint aki látta. 47perces. Ha felvenném a kapcsolatot a helyi mozikkal (városi + cinema city)...
Árulja el valaki hogy 23 év után miért nem sikeredett lefordítani a Nadia - The Secret of Blue Water- t?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!