Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozatfüggőség?

Sorozatfüggőség?

Figyelt kérdés

Jár más is hasonló cipőben?

Legszívesebben úgy nézem a sorozatokat,hogy egymást követően tudjam nézni ,tehát megvárom,hogy leadják az évadokat vagy a részeket és akkor egyből, és nem várok egy hetet a következő részre.

Másfél hét alatt néztem meg a Trónok harcának a 7 évadát.

Ebben a másfél hétben annyira beleéltem magamat a történetbe,amely egyébként jelentős időtöltést adott a napjaimnak. Most vége,hiányérzetem van,hogy nem tudom folytatni. Egyébként lenne jó pár dolgom amit kellene csinálnom,de hanyagolom ebből is eredően ,meg ehhez több kedvem is van,mint foglalkozni a kötelességekkel.


Bármilyen gondolatot evvel kapcsolatosan várok.


2019. febr. 5. 20:16
 1/4 A kérdező kommentje:

Kiegészítésként, hogy annyira bele tudok ragadni a sorozatokba,hogy egyátalán nem is bánom azt,hogy evvel megy el rengeteg időm,sőt eltudnám képzelni úgy minden egyes napomat,hogy evvel töltöm el az időmet.

Ez már lehet,hogy nem teljesen egészséges,de úgy gondolom,hogy teljesen kiszínezik ezek a történetek a napjaimat vagy nem tudom mi is lenne a pontos leírás,de remélem azért valamennyire érthető,hogy mit akarok átadni.

2019. febr. 5. 20:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia én nekem is volt ilyen hogy elhanyagoltam teljesen a dolgaimat és minden napomat el tudtam volna képzelni úgy hogy semmi mást nem csinálok csak a sorozataimat nézem de nem szabad hagyni mert hosszú távon nincs jó következménye


Valahogy próbáld meg magadnak rendszerezni hogy mikor nézed a sorozatokat vagy mennyi ideig(én mondjuk meghatároztam magamnak hogy 1 nap max hány részt nézhetek meg) de ahhoz hogy ez sikerüljön akarni is kell



Persze nem azt mondom hogy te is ezt csináld de valahogy mindenképp próbálj meg csökkenteni ezt


Van olyan ismerősöm aki pl.csinált olyan instagram profilt ahol a kedvenc sorozatával foglalkoztak neki ez segített

2019. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen csak az a gond,hogy szeretném ezt az egészet. Jobb időtöltésnek látszik és színesebbnek,mint adott esetben,hogy építsem az életemet vagy bármilyen kötelességgel foglalkozzak. Egyetemista vagyok, mondjuk most szünetem van és nem megy a rovására. De annyira szívesen beleragadnék az egészbe,hogy nem tudom elmondani.
2019. febr. 5. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:

"Igen csak az a gond,hogy szeretném ezt az egészet. Jobb időtöltésnek látszik és színesebbnek,mint adott esetben,hogy építsem az életemet vagy bármilyen kötelességgel foglalkozzak."

"Ez már lehet,hogy nem teljesen egészséges,de úgy gondolom,hogy teljesen kiszínezik ezek a történetek a napjaimat "


Gondolod, hogy egyedül érzel így? Szerinted az emberek imádnak a kötelességeikkel foglalkozni? Nem csinálnák szívesen egész nap azt, ami igazán érdekli őket?


Te most éppen annak a határán állsz, hogy beledugod a fejed a nagy rózsaszín buborékba és ottmaradsz, várva, hogy más majd eltart, fizeti a számláid és etet/itat téged. Végül aztán eljön az idő, hogy nem alszol, nem tisztálkodsz és ki sem lépsz a lakásból csak bambulod a képernyőt.

Így mennek tönkre az emberi (családi és baráti) kapcsolatok és egy egész élet.


Az előző válaszoló valószínűleg ezt fel tudta mérni, ezért állított fel magának bizonyos szabályokat (egyébként elismerésem neki érte! Mindenki, aki képes összeszedni magát elismerést érdemel). Neked erre az volt a válaszod, hogy de hát te ezt szeretnéd. Akkor nem értem mi a kérdésed vagy kérésed. Megerősítést vársz, hogy persze csináld csak nyugodtan?

2019. febr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!