Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter filmek?

Harry Potter filmek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, arra lennék kíváncsi mi a: véleményetek a HP filmekről, melyik a legjobb rész szerintetek, stb.

2019. febr. 5. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

1-4 ig igazán tetszettek. Mutattak új dolgokat stb tágították a világot. A többit már annyira nem tetszett de nem voltak rosszak.


Az új széria a legendás állatok viszont kimondottan csak erőlködés. Tágítania kellett volna a világot de ehelyett csak rombolja azt

2019. febr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Az utolsó két filmet nem szeretem. Persze, többször megnéztem és élveztem őket, de egyszerűen egyáltalán nem adja át azt, amit a könyv. Mintha fogták volna a könyveket, és azt keresték volna, hogy tehetjük őket Hollywood-iasabbá és hatásvadászabbá. Kesze-kusza, sok dolgot kihagy, sokat megváltoztat.


A legjobb rész szerintem a hatodik film. Ebben az emberek 99%-a nem értene egyet, de én nagyon élveztem, hogy több volt a poén benne, de közben átjött a sötétség. Sokan utálják ezt a részt. Hát, mások vagyunk :D Aztán ott a harmadik rész. Mikor kicsiként olvastam, elsőre nem értettem az időutazást, de a filmben olyan jól volt ábrázolva, hogy rögtön értelmet nyert.


Úgy összességében a filmsorozat jó, de én nagy könyvfan vagyok, ezért rengeteg hibát látok bennük, amik zavarnak (kihagyások, változtatások). De így is szívesen nézem őket, mindezek ellenére :)

2019. febr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Filmekből a Tűz serlege az egyetlen, ami tetszett. A többi számomra gyenge lett. A legendás lények jó lett. És nagyon sok jó fan fiction film van, ami számomra túlszárnyalta az "eredeti" filmeket. Meg fogtok kövezni, de nekem a franchise filmek a könyvek nélkül üresek, a könyvek után meg feleslegesek.


Piton és a tekergők https://www.youtube.com/watch?v=EmsntGGjxiw

Harry Potter and Grindelwald’s Demise [link]

Mardekár örökösének eredet története / Voldemort: Origins of the Heir https://www.youtube.com/watch?v=C6SZa5U8sIg

2019. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

a 6 fényképezése és sötét hangulata tényleg remek,de én úgy ültem be a moziba,hogy alig vártam a gomold családot,voldemort állás interjúját,vagyis a merengős utazásokat,erre kihagyták az egészet,csak 2 volt a filmben.

emiatt ez a rész volt a legnagyobb csalódás.

képileg,meg sztoriban a 3. részt rakták össze elég jól.

2019. febr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Olvastam az összes könyvet, többször is láttam az összes részt :)

Filmben az első az örök kedvencem, azután talán a 3. Tetszett még nagyon.

Szerintem egész jól visszaadják a könyvet, bár hianyosságok azért vannak!

Bármikor bármelyik részt képes lennék megnézni, vagy elolvasni szeretem ezt a történetet

N

2019. febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!