Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a véleményetek Az...

Nektek mi a véleményetek Az ördög ügyvédje című filmről? Hogy tetszett?

Figyelt kérdés
Most akkor csak képzelte az egészet Kevin (Keanu Reeves), vagy kapott egy új esélyt?
2019. febr. 9. 06:31
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Egyszer nézhető, belső küzdelem szimbólumaival küzdő ember képet mutatja. Egy mese arról, hogy az ügyvéd nem a karrierje miatt lett ügyvéd.


Nem rossz film.

Az, hogy képzelte, vagy fantázia szülte lénnyel kommunikált, szerintem lényegtelen. A végső döntés akkor születik meg benne, amikor a pad alá néz és azt látja, amit addig nem.

2019. febr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Viharsziget írta a port.hun:

Most az egész megtörtént, és kapott egy újabb esélyt, vagy az egészet csak képzelte? Az ördög létezett vagy nem?


Az egész megtörtént, de mikor öngyilkos lett az ügyvéd az ördög adott neki még egy esélyt (mondjuk ez furcsa, hogy az ördög ad esélyt) és újra szabadon dönthetett, és mint láttuk tanult a hibájából.


Másik verzió, hogy az egészbõl semmi nem történt meg és képzelte, na de akkor Al Pacino mit keres ott a végén?


És ami valószínû, hogy Al Pacino minden verzióban létezik. Az ördög levezette az ügyvédben ezt a jövõképet, tesztelte, de mivel öngyilkos lett kapott egy újabb esélyt...

2019. febr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megtortent, de kapott ujabb eselyt. A tapasztalatok fenyeben ujragondolta az eletet es valoztatott. Aztan azzal lett vege, hogy meg igy is ott maradt az ordog, hogy kisertse, csak massal. Mindig talal rajta fogni valot...

Szerintem jo film, tanulsagos.

2019. febr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!


Igen, egyszer mindenképp érdemes volt megnézni ezt is, bár én nagyon erős túlzásnak érzem azt, hogy kultuszfilmként emlegetik sokan.

Al Pacino konkrétan nem csinál semmit, csak ördögien röhögcsél, amit bármelyik középszerű, hasonló korú színész hozott volna. Bár kétségtelen, hogy az ő nevével eladhatóbb lett a film.

Azt is túlzásnak találtam, hogy a nő a jómódba kattant be (esetleg elmehetett volna dolgozni)... Na meg még az, hogy annyira kétségbeesett a partin, miután a férje szó nélkül otthagyta, mintha egy sötét erdőben maradt volna egyedül...

2019. febr. 9. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A nő NEM a jómódba kattant bele, hanem az elszigeteltségbe és abba, ahogy az ördög és a bábjai szórakoztak vele. Egyre távolabb lökték a férjet és a feleséget egymástól, miközben látomásokat toltak rá (a síró gyerek a petevezetékkel és a méhével például) és szórakoztak vele, mint egy babával (amikor a ruhapróba közben megmutatták ördögi arcukat). A végére a nő már azt sem értette mi a képzelgés és mi a valóság. A férje egyértelműen őrültnek tartotta, nem állt ki mellette.


És szerintem a végén nem Kevin kapta az újabb esélyt, hanem az ördög, mert szüksége van rá. Újra meg fogja kísérteni és várhatóan ő újra belesétál a csapdába. De ezt ugye csak sejthetjük. Az ördög mindent csakis magáért tesz, semmit sem másért.

2019. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!