Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt a legbetegebb,...

Melyik volt a legbetegebb, legfelfoghatatlanabb mese amit gyerekcsatornán valaha láttatok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a válaszokra, és hogy emlékszik e bárki is arra a bizonyos alkotásra, ami szerintem is a legbetegebb volt valaha:


https://www.youtube.com/watch?v=HzvzSsPjzyY


Nemcsak a gyerekmesék közt, hanem szerintem még a felnőtt rajzfilmek között is talán ez a legelborultabb.



2019. febr. 14. 14:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
SpongeBob
2019. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ren és Stimpy show
2019. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Pink panther - jó rég néztem utoljára ilyen csatornát. 94 óta nem tvzem.

Akkor ez elég szürrealista élmény volt. Ma már vannak sokkal durvabbak is. De azokat neten nézem :) az meg nem gyerek csatorna

2019. febr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nickelodeonon volt egy pár, imádtam őket :D pl rocko modern élete meg a jajj a szörnyek
2019. febr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ezt pl. szerettem, igat felnőttként néztem. Spongyát még mindig nézek hatalmas poénok vannak benne.

Sajnos nem emlékszem belőle sokra, de volt egy rajzfilm amit talán az m1 adott le estimese időben, nagyon elvont volt, arról végig azt éreztem hogy tök beteg az egész ahogy van. Azt hiszem egy unott hangú mesélő nyomta végig a szöveget, a rajz is gáz volt, a karakterek is... bárcsak valaki emlékezne rá, de a hangulatán kívül semmi nem maradt meg. Biztos felülírta az agyam valami védelmi mechanizmusa az emlékeit.

2019. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kettőt tudnék tippelni, egyik Lucas a rongytigris, másik a Vajrúdombi mesék. Mindkettő piszkosul nyomasztó volt, bár az egy másik dolog.
2019. febr. 14. 19:12
 7/20 anonim ***** válasza:
Azaz! :D A tigrises. Arra emlékszem, hogy azokban az időkben már tök jó rajzfilmek mentek rendes szinkronnal, vicces sztorikkal, és fel nem fogtam ki gondolta ezt gyerekek elé tenni, ráadásul pont így, ezzel a lehalkított alaphangú hangalámondással. Azóta sem értem hogy engedhették.
2019. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a videódban is elhangzott Ren & Stimpy volt, kár hogy manapság már nincs ilyesmi...

Ami az elmúlt 10 évben legjobb volt a gyerekcsatornákon az szerintem a Nyomi szerencsétlen utazásai és az Adventure Time, de hiányzik az a mocskos régi nickelodeon feeling, ami egy csomó rajzfilmjükre jellemző volt.

2019. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Meg ugye a 90-es évek végén a Boci és Pipi, meg ilyesmik is viszonylag betegek voltak.
2019. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát amikor 7-8 éves lehettem akkor a Cartoon Networkon ment 2 olyan rajzfilm amit még a mai napig is betegnek tartok. Az egyik az a Bátor a gyáva kutya volt a másiknak meg asszam az volt a címe hogy Nyomi szerencsétlen utazásai.
2019. febr. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!