Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dr. Csont nem néztem meg...

Dr. Csont nem néztem meg minden részt lehet hogy ezért nem értem?

Figyelt kérdés
SPOILER amikor kiderült hogy Zack a gormogon tanítvány és hogy embert ölt , sokkal későbbi évadban kiderült hogy képtelen embert ölni vagyis nem ő tette . Végülis vele mi lett bebizonyosodott hogy tényleg nem ő tette ??

2019. febr. 17. 12:15
 1/2 L.. István ***** válasza:
Nem emlékszem rá, hogy gyilkossággal gyanúsították volna, csak segéd volt. Vagy igen?
2019. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Virág321 válasza:

Kedves kérdező!

Igaz ezt a kérdést már egy éve tetted fel, de gondoltam azért válaszolok rá. Zack abban a részben, amikor már a diliházban volt, de elszökött, hogy segítsen egy bűntény felgöngyölítésében, (az anyuka megölte a fiát, mert az már nem volt beteg, s úgy gondolta, hogy már a gyermekének nem lesz szüksége rá) nem mellesleg Zack nélkül nem tudták volna megoldani az ügyet... Szóval Sweets visszakísérte a diliházba, de Booth nélkül, viszont Booth vitte Zacket autóval, s mikor indulni akart (Booth), akkor Sweets megkérdezte, hogy nem-e maradna, mert fél, hogy Zack őt is megöli. Midőn Bootht valamennyire ismerjük, ezért tudjuk, hogy a válasza nem volt. Amikor a kocsival elhajtott, akkor Zack Sweetsnek bevallotta, hogy ő nem ölt meg senkit. Sweets először természetesen azt hitte, hogy Zack teljesen begolyózott, de végül kiderült, hogy nem. Ő nem ölte meg a férfit, csak elmondta a gormogonnak, hogy hol lakik. A bíróságon ezt ezért nem mondta, mert tudta, ha elmondja, akkor börtönbe küldik, és ott nem maradna sokáig életben.

2020. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!