Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan mesefigura (filmben,...

Van olyan mesefigura (filmben, rajzfilmben, de akár könyvben is), akitől gyerekkorodban féltél, és ezt ma már viccesnek tartod?

Figyelt kérdés
Én a Narniából a fauntól féltem, egy barátom meg a Fantasztikus labirintus koboldkirályától :D
2019. febr. 17. 23:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az Ollókezű Edwardtól én is paráztam, de közben pedig gyerekkorom egyik kedvenc filmje.


Viszont amitől a mai napig kiráz a hideg, az Howard a Kacsa. Fogalmam sincs miért, de már a szemei sem állnak jól.


[link]

2019. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hú, ettől a Csőrikétől én is fostam :D ezt el is felejtettem, most felszínre hoztad egy rég eltemetett traumámat :D

Közben eszembe jutott, hogy az izzó galagonyától is mind féltünk a Weöres-versben :D

Howard kacsa szerintem az uncanny valley jelenség miatt ijesztő: [link]

2019. febr. 19. 02:48
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a Disney-féle Hófehérke gonosz mostohájától féltem nagyon, amikor átváltozott öregasszonnyá:D

Illetve az öreg Bilbo, mikor nyúl a Frodo nyakában lógó gyűrű után... még most is kiráz tőle a hideg... :D

2019. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez ugyan nem. Mese de akar az is lehet. A bohocoktol mindig feltem. Tehat most is 🤷‍♀️ szerintem nem evilagiak.. 26l
2019. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!