Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

A Shrek filmek alapján miért nem csináltak soha spin-off filmet vagy sorozatot Méziről, Pinocchióról meg a többi karakterről?

Már úgy értem olyat, amiben együtt szerepelnek. Szerintem elég vicces karakterek és jobbat lehetett volna belőlük kihozni, mint a Shrek 3. vagy 4. részéből.

Vagy ennyire népszerűtlenek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Shrek, mézi, Ogre, mesefigura, rajzfilm

2017. szept. 17. 11:09  Privát üzenet  

A válaszok
Akárhányszor csinálnak spin-offot egy ilyen comic relief mellékkarakterről, az eredmény mindig legjobb esetben is felejthető.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. szept. 17. 12:25 Privát üzenet

Egyébként csináltak spin-offot: Csizmás, a kandúr címmel.

Meg van pár rövidfilm, különkiadás stb.

De tényleg, az ilyen próbálkozások nem sűrűn váltják be a hozzájuk fűzött reményeket.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2017. szept. 17. 13:41 Privát üzenet

Ezen én is csodálkozom, mert azért eléggé nagy siker volt. Mint ahogy a Jégkorszakok is. Pedig kíváncsi lennék rá.

Nem hiszem, hogy ne lenne hamvába dőlt ötlet.

A Madagaszkárból pl. készült sorozat / a pingvinbanda a főszereplésével /. És a Derült égből fasírtból is, most megy a Boomerangon / az nem CGI-s /.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2017. szept. 28. 19:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ajánlanátok nekem jó animációs filmeket?
Lesz shrek 5?
Szerintetek ez a csaj a videó végén hasonlít Sophie Turner-re?
Ti ezt nem találtátok furcsának? (Shrek)
Shreknek melyik része ez?
Tudtok olyan rajzfilmet mondani, amiben nem danolásznak, és hasonlóan cukker, mint a Mézengúz, a Jégkorszak, a Szaffi, az Öt legenda? Shrek, bármilyen danolászás, Wall-E,...

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!