Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Shrek filmek alapján miért...

A Shrek filmek alapján miért nem csináltak soha spin-off filmet vagy sorozatot Méziről, Pinocchióról meg a többi karakterről?

Figyelt kérdés

Már úgy értem olyat, amiben együtt szerepelnek. Szerintem elég vicces karakterek és jobbat lehetett volna belőlük kihozni, mint a Shrek 3. vagy 4. részéből.

Vagy ennyire népszerűtlenek?



2017. szept. 17. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akárhányszor csinálnak spin-offot egy ilyen comic relief mellékkarakterről, az eredmény mindig legjobb esetben is felejthető.
2017. szept. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként csináltak spin-offot: Csizmás, a kandúr címmel.

Meg van pár rövidfilm, különkiadás stb.

De tényleg, az ilyen próbálkozások nem sűrűn váltják be a hozzájuk fűzött reményeket.

2017. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezen én is csodálkozom, mert azért eléggé nagy siker volt. Mint ahogy a Jégkorszakok is. Pedig kíváncsi lennék rá.

Nem hiszem, hogy ne lenne hamvába dőlt ötlet.

A Madagaszkárból pl. készült sorozat / a pingvinbanda a főszereplésével /. És a Derült égből fasírtból is, most megy a Boomerangon / az nem CGI-s /.

2017. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!