Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az alkonyatban Edwardnak és...

Az alkonyatban Edwardnak és Bellának élő vagy vámpír gyereke fog születni?

Figyelt kérdés
És egyáltalán Edward hogy csinálhat gyereket ha elvileg halott?
2010. júl. 2. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Idézet wikipedia:

" Renesmee Carlie Cullen [szerkesztés]


Renesmee Edward és Bella kislánya, Bella 19. születésnapja előtt született 3 nappal, a Hajnalhasadás című kötet szerint.


Az első keresztneve Bella édesanyja (Renée) és Edward nevelőanyja (Esme) nevének kombinációjából született. Középső nevét Edward és Bella apjának keresztneveiből (Carlisle, Charlie) alkották.


Becenevét (Nessie) Jacob Blacktől kapja, habár Bella hevesen tiltakozik ellene, hogy lányát a Loch Ness-i szörnyhöz hasonlóan becézzék, mégis a negyedik rész végére minden családtagja ezt használja.


Alig pár órásan „belevésődik” (imprinting) Bella barátjába, Jacobba (vagyis Jacob úgy érzi, Renesmee a lelki társa). Renesmee születése után máris veszélyben van, mivel egy másik vámpír klán tagja, Irina meglátja, és azt hiszi, hogy ő egy halhatatlan vámpír-gyerek. Azonnal értesíti a Volturikat, akik a vámpírok rendőrségeként működnek. Azok elutaznak Forksba, hogy végezzenek a gyerekkel, mivel a vámpíroknak tilos gyerekeket átalakítaniuk. A Cullen család bebizonyítja Alice segítségével, hogy Renesmeet senki nem alakította át, hanem igazi félvér, és nem veszélyes. Alice ugyanis elhoz Dél-Amerikából egy másik félvért, Nahuelt, aki már töb száz éve él anélkül, hogy akár a Volturi tudott volna róla – bizonyítva, hogy a félvérek nem veszélyesek a vámpírok titkára.


Renesmee félvérként különleges, a szíve vért pumpál, bőrének érintése forró, de falfehér a bőre, és a napfényben szikrázik, de nem olyan erősen, mint az igazi vámpírok, így emberek közelébe is mehet napfényben. Olyan erős, akár egy vámpír, viszont a látása és a hallása már nem olyan erős mint a vámpíroknak, de erősebb, mint egy átlagos embernek. Egyaránt ihat vért, és ehet emberi táplálékot, de a vért jobban szereti. Viszont az igazi vámpírokkal ellentétben ő nem termel mérget.


Ugyanolyan vonásai és hajszíne van, mint Edwardnak, de göndör a haja, mint nagyapjának Charlie-nak, és olyan barna szemei vannak, mint édesanyjának.


Renesmee szellemileg és fizikailag is gyorsan nő, születése után már 7 nappal tud beszélni. A regény végére már képes futni, olvasni, vadászni és más képességei hasonló gyorsasággal fejlődnek ki. Az intelligenciája mindenkit elbűvöl, különösen Bellát és Edwardot, amikor megérti a kislány, hogy mi zajlik körülötte, mikor a Volturik megérkeznek Forksba. 7 éves korára be fogja fejezni a fizikai fejlődést is, habár már ekkor 17 évesnek néz majd ki. Ekkor megáll az öregedésben.


Képes megmutatni másoknak a gondolatait, ha megérinti őket; főképp így kommunikál.[3]"

2010. júl. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Ez így nagyon gagyi, Stephanie Meyer eddigre kifogyott az ihletből:)4 éves koromban képzeltem el, hogy én egy 1435. Július 12.-én született pasi vagyok, akkor harcos, és 32 évesen állt meg az öregedésben és azóta boldog családja van.

Szupersztár és felesége van, és a vérébeen van valami, ami gátolja az öregedést, nem csak benne de 10 tesójában is.

Mára rájöttem, hogy nem a vérből jutna el mindenhova a cuccos, asszem át kéne gondolnom, hogy Graien miként van még életben.

Ja meg van egy 5 éves hiperszuper okos fia, Wyatt, akinek írt egy dalt. És rokonságba van a Halliwell nővérekkel:)

Akik egyszer rajtakapták, ahogy Graien dug a nejével:)

4-7 éves koromban is már elég élénk fantáziám volt.

Ezt csak azért írtam le, mert unatkoztam

2010. júl. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
pff nagyobb spoilert nem tudtál volna kiírni?XD engem mondjuk nem érdekel, mert nem követem, de a sok tizenéves biztos fel lesz háborodva ha elolvassa-.-
2010. júl. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
5%
a vámpírok is élnek. jesszus. xD
2010. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!