Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Amikor az Alkonyatban Bella...

Amikor az Alkonyatban Bella is vámpír lesz, sokat változik majd a külseje?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ugye a vámpírok mindig tökéletesek, gyönyörűek. Bella nagyon megváltozik majd?
2010. aug. 3. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan lesz a kisugárzása. Mármint nem változik a haja színe meg az arca vagy ilyesmi, hanem az emberek azt fogják látni, hogy milyen szép meg minden. Mert a vámpírok vonzzák az áldozataikat.
2010. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aham, értem. Köszi!
2010. aug. 3. 11:42
 3/5 anonim ***** válasza:
kicsit fehérebbre sminkelik,meg a haja is mindig tökéletesen fog állni :) ja és dögösebb ruhái lesznek.
2010. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alkatilag csinosabb, a szeme színe változik, és kicsit fehérebb lesz a korábbinál (addig is fehér volt).

A kisugárzása is változik, mert ugye a vámpírok vonzzák az áldozataikat.

A ruhatára is megváltozik, de ez inkább Alice-nek meg a Cullenek vagyonának köszönhető :) (gondoljunk csak az első részből Victoriára, Jamesre és Laurent-ra: nekik nem voltak trendi ruháik, inkább szakadt lopott cuccokban mászkáltak)

2010. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, ezekre én is gondoltam, de a múltkor jutott eszembe, hogy mondjuk, amikor meglátta magát a tükörben rögtön elakadt a szava, mert olyan szép lett, de persze ugye már eleve szép volt...
2010. aug. 4. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!