Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a mexikói szappano...

Szerintetek a mexikói szappanoperák vagy a nickelodeonos/Disneys élőszereplős sorozatok károsabbak, színvonaltalanabbak?

Figyelt kérdés
Mexikói szappanopera alatt az Esmeralda, Rosalinda meg hasonlókat értem.

2019. febr. 25. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nagyjából egykutya, csak a szappanoperák felnőtteknek, időseknek szólnak főleg, a Disney meg a gyerekeknek, tiniknek. De amúgy ugyanolyan hulladék mind a kettő, 0 sztorival, pocsék színészi játékkal, halom klisével és 1000 liter nyállal.
2019. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Én úgy vagyok vele, hogy a Nickelodeon és a Disney 2010 környékén még minőségi sorozatokkal állt elő. De ez mára hatalmasat változott. Olyan szinten sz.r mindkét csatorna, hogy arra nincsenek szavak. Még az Elif, meg az ilyen lótúrók is jobbak.
2019. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Ugyanolyan trágya mindegyik, csak más korosztálynak szólnak.

Viszont amíg a mexikói szappanoperákat általában felnőttek és kifejezetten idősek nézik(akik már gyakran ezek nélkül is menthetetlenek), addig a nickelodeonos f.osok könnyen befolyásolható, jobbra érdemes 10-15 év közöttieket ,,rontanak meg". A gyerekek, kiskamaszok általában könnyebben befolyásolhatók, ezért náluk az agysorvasztó hatás is jobban érvényesül.

2019. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egyértelműen a szappanoperák a rosszabbak. Kb. minden egyes rész arról szól, hogy Jessica vajon Renátót, vagy Diegót választja. A Disney - nek (mind a sorozatoknak, mind a mesefilmeknek) legalább volt egy fénykora, amikor igényes színészekkel, igényes animációkkal, igényes történetekkel tudtak valami jót, kreatívot készíteni. Ez a mexikói szennyeknél sosem volt meg. A nickelodeonról ugyanaz a véleményem, mint a Disney - ről. Volt egy jó korszaka, aztán most jön a hullámvölgy...
2019. ápr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!