Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt ennek a horror filmnek...

Mi volt ennek a horror filmnek a címe?

Figyelt kérdés
Sajnos rég láttam már, így elég homályosan emlékszek részletekre.. Egy testvérpárról szól, a fiatalabbik valami mentális problémákkal küzd,a bátyja hordja haza az áldozatokat, akiket megöl és feldarabol, majd az öccsével takaríttatja fel a vértócsát stb. Egy áldozat (talán egy nő azt hiszem) viszont valamiért élve maradt, majd ugyanerre kényszerítette őt is a nagyobbik testvér,mint amire az öccsét. Ha jól emlékszem a testvérpár háza egy erdőben volt.

2019. febr. 25. 23:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
2019. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, de sajnos egyik sem :/

Még valaki írna tippeket?

2019. márc. 7. 12:15
 3/28 anonim válasza:
Vérvadászok(2006) The Hamiltons.
2019. ápr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ez sem az sajnos. Ez ilyen 2004 körüli film lehet. Nem tudom, hogy most vagy Toby vagy Doby volt a neve a mentális problémákkal küzdő srác neve. Az a részlet nagyon rémlik, ahogy ez a srác az életben maradt áldozattal sikálja a fa padlóról a vért.
2019. ápr. 3. 00:34
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Basszuskulacs, láttam és nem jut eszembe, de amint igen, megírom. Bár angolul láttam, de az is segítene gondolom.
2019. aug. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Már nagyon régóta keresem. Nagyon jó lenne ha mar tudnám mert olyan 1-2 éve keresem a cimet, volt dvd tokja is, de mar az sincs meg.. Sokat segitene,ha barmilyen nyelven leírod! :)
2019. aug. 17. 14:49
 7/28 anonim ***** válasza:
2019. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Ez sem az sajnos..:/ A testvérpár nem egyidős, az idősebbik testesebb, mint a fiatal. A fiatal beszédhibás is és valamilyen fogyatékossága is van, követi idősebb testvére utasításait, neki kellett felsikálnia a padlóról a vért az aktuális áldozattal együtt.
2019. aug. 25. 13:53
 9/28 anonim ***** válasza:

Ez kizárható?


Paramedics (2016).

[link]

2019. aug. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Kizárható, mert ez se az és a csávó neve Doby vagy Toby volt és az erdőbe van egy hazuk, ahova a nőket viszik. De mar előző hsz.be leirtam, amikre emlékszem belőle. Mar nagyon kíváncsi vagyok mi lehet az. Nagyon sokat segitene, ha valaki elárulná már a cimet :) Köszönöm az eddigi segítségeteket is!
2019. aug. 28. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!