Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek, Daryl és...

Mi a véleményetek, Daryl és Connie össze fognak jönni a The Walking Dead-ből?

Figyelt kérdés
Szerintem van erre utaló néhány apró jel...ti hogy látjátok?

2019. márc. 5. 13:44
 1/5 anonim válasza:
32%
Nem hiszem... Daryl-nek jobban áll a "magányos farkas" szerep. Meg amúgy is, ha jól tudom a való életben meleg a srác, szóval nem hiszem, hogy szívesen kavarna lányokkal... Még, ha csak színészkedve is. Ez olyan, mintha egy heteró-nak mondandád, hogy egy darab erejéig csókolózz egy palival. Kösz nem XD
2019. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne meleg? Van 2 gyereke és jelenleg is van barátnője.


Amúgy nem valószínű,hogy összejönnek,Darylhez nem való párkapcsolat.

2019. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
58%
Akkor csak én tudtam rosszul :(
2019. márc. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen,van barátnője,és tőle született néhány hónapja egy gyermeke is.


Azért érdekel amúgy a téma,mert külföldi oldalakon már shippelik Darylt és Connie-t,(fanfictiont is olvastam már)igaz,korábban megtörtént ez már Beth-el és Carollal is.

De valahogy Connie esetében van valami más a dologban...nem tudom.


SPOILER:

*

*

*

Akkor fordult meg először a fejemben,hogy Connie-nak tetszik Daryl,amikor utóbbi Henry keresésére indult az erdőbe,és Connie gondolkodás nélkül hozzácsapódott,noha adott rá magyarázatot,de az több sebből is vérzik..sokkal valószínűbbnek tartottam,hogy vonzalomból tette,amit tett.

2019. márc. 25. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem amúgy összeillenek, és aki még nem nézte meg a 15.részt az tegye meg, nem spoilerezek de a kérdésedre is ad egy választ többé-kevésbé :D
2019. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!