Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking Dead. Rick kiszáll?

The Walking Dead. Rick kiszáll?

Figyelt kérdés

Most látom eléggé felkapott a hír,hogy Rick ki akar szállni a sorozatból...Ez engem egy kicsit sokkolva érintett :/

Szerintetek Rick nélkül is jó lenne a sorozat?

Van értelme folytatni?

És 100% hogy a 9. évadban már nem lesz benne,csak pár rész erejéig? :(



2018. júl. 28. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, szinte biztos, a szerződése még az évad feléig szól kb... engem is rosszul érintett de nincs mit tenni, így szétszedni egy sorozatot.. nem baj Negan még ott van 😀☺
2018. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen kiszáll. Először én is megdöbbentem rajta, de legalább felkeltik az emberek érdeklődését, mert elég lapos volt már a sorozat.


#1 Negan is meghal szerintem, hiszen, ha Rick meghal, akkor ki tartja majd életben?! :)

2018. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Már rég meg kellett volna lépniük ezt szerintem. Egy poszt-apokaliptikus, túlélő drámasorozatban számomra kicsit furán jön ki, hogy a főbb szereplők nem halnak meg, főleg azok után, mennyi lehetetlen esetet túléltek.
2018. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ki fog szállni.

És Daryl és a Greene csaj(nem emlékszema nevére. Nem vagyok rajongó csak szeretem nézni) fogja kapni a fő szerepet

2018. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#4 én úgy tudom, hogy Maggie is kilép a sorozatból és csak a 9. évad első feléig fog szerepelni.
2018. júl. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen Meggie is kiszáll azt hiszem pénzügy miatt..Azt tudom hogy Daryl fogja átvenni a vezér címet.Bár daryl a kedvencem,de mégis Rick volt az eddigi 8 évad főszereplője..Kíváncsi vagyok hogy Ricket megeszik a kóborlók vagy a suttogók által lesz kiiktatva :D

De az előzetesben van sok spoiler,amiben azt láthatjuk hogy rick járkálóként sétál...(csak a cipője látszik).

Jó lenne ha meggondolná magát,mert szerintem nélküle nem lenne annyira jó a TWD...Na neg ha Daryl is kiszállna vagy meghalna...Na akkor ténylegesen mehet a levesbe az egész sorozat

2018. júl. 29. 13:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát, sanszos, hogy ez lesz az utolsó évad, vagy pedig még csinálnak pár részt a 10. évadhoz, hogy rendesen lezárják. Mivel az eddigi összes évad Rickre épült, így olyan lesz mint a Dallas Jockey nélkül. Jó sokan el fognak menni a nézők közül. Amúgy, most lenne értelme, hogy ha Carlt életben hagyták volna, mert érdekesebb vezér karakter lehetett volna, mint Daryl. Kár.
2018. júl. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Carlt kirúgták a sorozatból ha jól tudom
2018. júl. 30. 09:42
 9/14 A kérdező kommentje:

De ha jobban belegondolunk akkor Daryl nem biztos hogy jó lenne vezéralaknak...Hirtelenharagú,van amikor meggondolatlan döntéseket hoz.

Maggie viszont nagyon jól vezeteti Hill Top-ot(nem tudom hogy kell írni :D )De úgy tudom ő is kiszáll...Ami azt jelenti hogy Hill Topnak nem lesz vezetője,szval Jézus veszi át a szerepet :D (SZERINTEM!!)


#6-os! Nemhinném hogy a 9. az utolsó évad,mert a 9.-ben érkeznek meg a suttogók.Elég gagyi lenne ha 1 évad alatt hidegre tennék őket.

Kíváncsi vagyok hogy Daryl milyen lesz vezetőként :)

2018. júl. 30. 09:48
 10/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, #7-est akartam írni.
2018. júl. 30. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!