Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a "Drága Örökösö...

Mit gondoltok a "Drága Örökösök" C. új magyar sorozatról?

Figyelt kérdés
Szerintem egy retek. Először belenéztem, hogy mégis mi ez, de később egyre butítóbb lett, és nem tetszik az, hogy a falut és a falusiakat ilyen mucsai proliként ábrázolják és arra építik fel az egész történetet.
2019. márc. 8. 19:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is rossz
2019. márc. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Nekem se jön be, a Mi kis falunk szerintem sokkal jobb volt.
2019. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%

Szerinted egy retek.

Ennyi.

Ez nem is kérdés, csak szeretnéd igazolni a véleményed.

Ez egy sitcom.


De látszik messziről, hogy puzsér rajongó vagy, azok használnak minden esetben proli szót, amikor nem tudna értelmesen leírni egy helyzetet.

2019. márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#3


rohadtul nem vagyok Puzsér-rajongó, de ha már ennyire pro vagy meg egy kérdésből leszűrsz ilyen dolgokat, akkor meghagylak ebben a hitben.

2019. márc. 8. 20:16
 5/16 anonim ***** válasza:
19%

A "Mi kis falunk" tényleg sokkal jobb volt. Tudom, hogy a kérdés nem erre vonatkozik; viszont ha szembe állítjuk egymással a kettőt, nagyon könnyen kiütköznek a kettő közötti különbségek.


A "Mi kis falunk" is messze áll egy jó sorozattól szerkezetét tekintve, viszont nagyon szerethető, szívesen megnézi az ember. Humorral fogja fel a vidéki életet. Ahelyett, hogy degradálná a vidéken élőket, mint a "Drága örökösök", olyan elemekből csinál szatírát, amiken vidéki és városi egyaránt jót tud nevetni, hiszen valós falusi elemeket túloznak el / nagyítanak fel benne, mint hogy a közmunkások egész nap vedelnek, a polgármester teljesen alkalmatlan a pozíciójára, helyhiány miatt fitnesszterem és templom egyazon épületben, és egyazon ember "vezetése" alatt működik... :D Az emberközelisége adja meg a varázsát.


A "Drága örökösök" meglehetősen jellegtelenre sikerült. A nagyobb baj pedig az, hogy "megkerülhetetlenül", főműsoridőben sugározzák, ami elég kellemetlen...

2019. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Tragédia. A kis falus is az volt. Meg is lepődtem, amikor megtudtam, hogy Kormos Anett írja a vicceket. Őt szeretem, de a sorozat kritikán aluli. Pedig én a barátok köztöt is szeretem mert azon legalább lehet nevetni, hogy mennyire béna. De ez csak szimplán leszívja az agyam, én nem bírom az ennyire szajbarágós, óvodás humort. De kinek mi.
2019. márc. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Proli-huszár?

Azért azt még tudod, hogy mi az a sitcom - ugye?

2019. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Értjük, hogy sitcom de attól még szar:D
2019. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
3%

Elég egyszerű, kidolgozatlan és gyenge poénok vannak benne. Az események szájba vannak rágva és 10 réssze előre le van lőve minden poén, minden csattanó. A karakterek kisarkítottak és a sztereotípiákra építenek.

A prolizás akkor sem indokolt. És továbbra is szánalmas.

2019. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Hát nekem meg tetszik. A Mi kis falunk teljesen más műfaj.

Végre egy normális magyar sorozat amiben nem az ismert sztárok vannak csak. Nagyon jól illenek a szerepek is hozzájuk. Dani, Tamás, Mihály imádnivalóak.

Amúgy falun élek, és igen pont ilyen alpáriak csak a pia számít. Még a kocsmárosunk is hasonló. Zsák falu, egy kocsmával, egy bolttal és egy posta ami csak délelőtt 10ig van nyitva. Itt a lakosok fele kb alkoholista, a pia számít. Puzsér véleménye nem érdekel, eddig amiket néztem neki mindenki sz.r aki él és létezik magán kívül.

2019. márc. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!