Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmet/sorozatot...

Melyik filmet/sorozatot ajánlátok Netflixen?

Figyelt kérdés
2019. márc. 10. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Én még viszonylag új vagyok, de ezek a tapasztalataim:


Akkor ezek, amik bejöttek:

Black Mirror (DE KIZÁRÓLAG az S01E01 KIHAGYÁSÁVAL!!! Nem viccelek, azt hagy ki, a többi jó.)

Disenchantment - brutálisan tömény humor, de ehhez kell a magas szintű angol tudás, mert felirat hozzá gyenge lett.

Narcos - tetszenek az archív képek, kerek a történet, nem húzzák túl, változatos, pörgős, új világ, nincs sem túl, sem alul játszva.



Ezek, amik jól indultak, de gyengült és otthagytam:

Altered Carbon - nagyon jó sci-fi új, egyedi nézőpontokkal, de belassul és önmutogató lesz, elhúzzák, nincs mondani való.

Sex Education - alap történet szuper, sőt! A színészek meglepően jók! A történet a végére mégsem jobb, mint az amerikai pite. Érdemes megnézni, de low expectation-nel, akkor nem lesz csalódás benne és tetszeni fog. Én magas elvárásokkal mentem bele, és... végig néztem. Átlagtól jobb.

Orange is the new black - Ahol a szökést nem veszik komolyan a börtönben, ott az már szánalmas kifigurázása a rendszernek. Első 2 évad ok, de utána már egyszerűen üres lett számomra. Csak azért csinálják a részeket, hogy legyen kinek eladni.

House of cards - jó, csak uncsi, kiszámítható és túlzottan politikai

The end of the fucking world - Bonny és Clyde szotri újraértelmezve, de nagyon sokszor eröltetett. Ha kirakták a glóriát képekből, minek rakták oda a kést? Aztán 2. évad lesz belőle - ha ugyan azokkal a szereplőkkel, ez is megy a kukába, ha új sotry lesz, jöhet. Szóval ez most parkoló pályán van.


Ezek nagyon nem tetszettek:

Punisher

Baby boss



Aztán ez csak néhány, tele van nagyon jó és sok sorozattal, amit majd mások is ajánlanak és azokat is megnézem. De ne feledd, ami nekem tetszik, neked nem biztos és ami nekem nem tetszik, lehet neked bejön. Igényes sorozatok vannak, túl sok van, amiből lehet válogatni :) Biztos találsz számodra szórakoztatót.

2019. márc. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Good Place - ez is nagyon vicces, de unalmassá válik.
2019. márc. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Stranger Things kihagyhatatlan
2019. márc. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Bojack Horseman
2019. márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm! még jöhetnek, mert minden jót megakarok nézni :)
2019. márc. 10. 13:05
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor most mindenkit pontozzunk le.
2019. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Stranger Things

Bird Box

2019. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Black Mirror S01E01 részét ki ne hagyd! Az a legerősebb rész! (magyarul szinkronnal is fent van)
2019. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Father of the Year
2019. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
THE DO-OVER
2019. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!