Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki szerintetek a legjobb sith...

Ki szerintetek a legjobb sith a Star Warsban?

Figyelt kérdés
Nem is feltétlen csak erősségre, hanem mint karakter. Többet is lehet írni vagy akár rangsorolni is lehet őket, egyetlen kérés hogy kánon karakterek legyenek. (Ha akarjátok Grievoust, Snokeot, Kylot meg Ventresst is bevehetetiek.)

2019. márc. 12. 23:59
 1/5 A kérdező kommentje:

*belevehetitek

Ja meg Savage Opresst is.

2019. márc. 13. 00:01
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Hát Vader élete van legjobban bemutatva, meg úgy összességében ő a legbadassebb karakter. Szóval ő :D


Sidius is elég menő, mondjuk szerepelhetett volna többet is.

Tyranus is kaphatott volna pár plusz akció jelenetet.

Maul karakterével nem tudom mit kezdenek/kezdtek volna, az eddigi szereplései érdektelenek.

Snoke Eléggé felejthető, Kylo meg még viccnek is rossz.

Ventressnek örülnék ha bekerülne/bekerült volna valamelyik filmbe. Ő nagy kedvencem. :)

2019. márc. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy tényleg eltekintünk mindentől nekem Maul lenne a kedvencem, lett volna potenciál a karakterében a filmekben is bőven.

Na meg ha belegondolunk, lényegében róla lehet elmondani, hogy igazából " csak " egy sith harcos volt, nem politizált, ármánykodott, szimplán csak a legerősebb sith akart lenni.

2019. márc. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Muszááj kánont? :/

Egyértelműen Vader van a legjobban kidolgozva, meg Sheev, de nekem soha nem volt szimpatikus egyikőjük sem, Maul kinézete adja nekem de nem nagyon van igazán kidolgozott története csak képregények formájában amiknek a nagy része nem is kánon. (eltekintve a rebelstől meg a CW-től)

Grievoust mondanám (tudom hogy nem sith de benne van a leírásban hogy őt is hozzávehetem), viszont őt is a 2003-as CW miatt szeretem leginkább, ami szintén nem kánon.

Túl nehéz így :/


Azért hiába kérted, tekintsd offnak de csak írok legendákból is, Exar Kun és Vitiate/Valkorion a 2 kedvencem (Revan az all-time, de őt inkább jedinek nevezzük)

2019. márc. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb ultimate badass az darth bane.

És végülis idefér mert a sorozatban gagyi módon benne volt mint tini ninja főgonosz.

2019. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!