Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Rubi az elbűvölő szörnyeteg...

Rubi az elbűvölő szörnyeteg című sorozatnak lesz 2. évada? Kár hogy nemsokára vége . Ti is sajnáljátok?

Figyelt kérdés
Ja és ha nem tetszik a sorozat akkor kérlek hagyd ki a negatív választ Köszikee Ł.
2010. júl. 3. 13:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
aj istenem ne legyél már ilyen buta. nem tünt fel hogy az ilyen szappanoperáknál nincsenek évadok?
2010. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a sorozat egy írónő könyve alapján lett forgatva, és nem lesz folytatása.
2010. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Bocsmár hogy megkérdeztem ... ANNYIRA BIROM ,HOGY ILYEN HÜLYÉNEK NÉZIK AZ EBMBERT,AMIKOR (MAJDNEM)MINDENKI TESZ FEL KÉRDÉST .AKKOR MINEK KELL HÜLYÉNEK NÉZNI A KÉRDEZŐT ,HA A válaszoló SE KÜLÖNB? Ez jobb kérdés,,ugye????
2010. júl. 3. 13:51
 4/15 anonim ***** válasza:
13%

Nem fogod fel, hogy rohadtul senkit nem érdekel ez a fos sorozat? Minden idióta baromságot kérdezel, de senkit nem érdekel...

Viszonylag kevés 13 éves kislány ír ide, akik ilyen marhaságokat néznek.

Add már fel és ne kérdezz folyton erről a sorozatról.

2010. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Jaj, ne is törődj ezzel a sok korlátolt marhával. :)

Én is sajnálom, hogy vége, annyira megszerettem:)


Egyébként nem kérdezel hülyeséget, mert azt hiszem,hogy pont ezen az oldalon, és pont ezzel a sorozattal kapcsolatban olvastam, hogy készítettek egy filmet még a Rubi sorozat után, úgy mint pl. a Szex és New Yorkról. De azt nem fogja játszani az RTL.

2010. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja, és én (az utolsó) sem 13 éves vagyok. (23/l, egészséges lelkivilággal,ellentétben a mocskolódókkal)
2010. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
13%
hát te idegbeteg vagy. ilyenen felkapod a vizet és aztse tudod kivagy.. szánalmas vagy:D kívánom hogy ragadj le ezen a szinten.
2010. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
nem. utálom a mexikói[vagy nem tudom,hogy milyen]szappanoperákat,mert egyáltalán nem a valóságot mutatja hanem egyes jelentéktelen dolgokat ugy felfúj,hogy az nem igaz.Túl van játszva,mint a magyar elcsépelt sorozatok.:D viszont van vagy ezer része és mindennap adják szóval ha rászoktál akkor nem kell izgulni,hogy jujj csak 1 hét múlva jön a folytatás.
2010. júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hajráá !! nagyon menő eddig 4 ember írt De hogy minek ?! Szerintem ők se tudják.

HA VALAKI NEM LÁTNÁ A KÉRDÉSEMHEZ ÍRTAM HOGY AKI NEGATÍV KRITIKÁT AKAR ÍRNI,AZ INKÁBB NE TEGYE.

ízlések és pofonok,mindenki mást szeret... pl. én utálom az ncis-t És ha van vele kapcsolatba kérdés nem a negatív kritikát írom,Hanem inkább nem írok semmit ... na erről ennyit.



Az egészségemmel kapcsolatban : köszönöm jól vagyok :D

(nem vagyok idegbeteg)


jA ÉS MÉG VALAMI : annak ellenére hogy ez a kedvenc sorozatom :ez az első kérdés ,amit feltettem róla.

És nem ártana egy kicsit elgondolkodni azon, amit írtam.

Napáá L

2010. júl. 3. 20:35
 10/15 A kérdező kommentje:
A 4. válaszolónak külön Köszönöm,hogy írt:)
2010. júl. 3. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!