Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan Sorozatot, annimét,...

Márk123678 kérdése:

Olyan Sorozatot, annimét, Könyvet vagy akár képregényt keresek ahol gyűjthető erők vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Tehát én fantasyban utazok, és mostanában olyan sztorikat keresek melyekben úgy erősödnek a karakterek, hogy legyőzik "x" -et és kinyerik az áldozatból a különböző erőt/örökek, Eszenciát, mannát, lelket, stb. Sötét világ ábrázolás előny!


A megvalósítás terén majdnem minden evő vagyok, egyetlen hiányosságom az hogy, sajnos nyelvtudást nélkülözvén csak olyan történeteket tudok megnézni/elolvasni amelyekhez készítetek magyar feliratot vagy szinkront.

Előre is köszi a válaszokat!



2018. szept. 17. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Soul Eater, D. Gray Man, Kill la Kill, YuGiOh, Charlotte,


Ha csak olyan érdekel, ami 100%osan megfelel a követelményeidnek, akkor csak a Soul Eater (tudtommal valameddig van hozzá magyar szinkron is, de animék terén nem ajálnom a szinkronost)

2018. szept. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kapásból a Hegylakó jutott eszembe :) A filmet, sorozatot imádtam, a könyv a polcon várja, hogy odajussak.
2018. szept. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valami köze van, de szerintem nem teljesen erre gondolsz, egyébként egy remek sorozatról van szó érdemes belekukkantani: Hősök
2018. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!