Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A retroshock youtube csatornán...

A retroshock youtube csatornának mi értelme? Egyáltalán bejön nekik azok a 0 filmek amiről kritikát mondanak? Nemhiszem, akik nézik azok se a filmek miatt hanem mert lehet rajtuk röhögni?

Figyelt kérdés
vannak filmek amik nemérnek semmit,annyit se hogy kritikát mondjanak róluk,erre ők mit csinálnak?csinálnak 1000 ilyen filmről kritikát csak mert azthitték ezzel újat mutatnak,rengetegen meg vevők is rá
2019. márc. 19. 20:57
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%

Elég nehéz volt értelmezni a kérdésed, mert tele van elírással... Igazából ezek a videók a jófajta viccek kedvelőinek vannak. Ez HUMOR.


De visszakérdezek: mi értelme van a századik kritikának? Hányan csinálnak videókat, ahol beszélnek egy nekik tetsző, "jó" filmről. Na az kit érdekel? Abban nincs egyediség. A Retro Shockban van. És nem csak olyan filmet veséz ki, amit senki sem ismer, hanem olyat is, amit elég sokan (a Ddolog előzmény filmje pl.). De akkor annak már sokkal több értelme van szerintem egy olyan filmről beszélni, amiről még senki :)


Én nagyon szeretem, nagyon kikapcsol, és van olyan videó (Park pláza incidens), amit már legalább 25x megnéztünk, és kívülről fújjuk.


Érdemes nézegetni őket, ha az ember ráhangolódik, akkor baromi élvezetes.

2019. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!