Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ertelme a marvel filmes...

Mi ertelme a marvel filmes univerzumban ennek a fazisokra osztasnak? Miert kell ez?

Figyelt kérdés
Marvel filmeket kovetem normalisan es imadom oket... Filmeken kivul is belekukkantok egyre gyakrabban a marvelea dolgokba. Viszont fogalmam sincs miert van ez a fazisra osztas a filmeknel. Ugyan ugy osszekapcsolodik valamelyik fazis utolso resze a kovetkezo fazis elso reszevel, mint egy fazis kozepen ket marvel film. Mi ertelme? Nagyobb lezaras sincs a fazisok vegen... Egyszeruen semmi "ennek a fazisnak vege" feeling nincs az adott filmeknel. Komolyan nemertem. Imadom a filmeket de sztem az osszes egy nagy fazis ha lehet igy mondani :D Vagy na a lenyeg h aki tudja elmondja miert vannak fazisok? Vagy mi a kulonbseg koztuk? Esetleg van valami lezaras ami elkeruli a figyelmem?

#Marvel #fázis #Moziverzum #gilmes univerzum
2019. jan. 5. 01:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Valamelyest igazad van. Igazából majdnem úgy vannak ezek a fázisok felosztva, hogy az első filmtől az első Bosszúállókig majd onnan a második Bosszúállókig és aztán a harmadik és negyedikig, de ugye ez a kettő olyan, mintha egy film lenne kettébontva.

Aztán jönnek majd az újabb szuperhősök, mivel most majd sokan meghalnak és elvileg tőbb új szuperhős is bekerül az univerzumba, így a negyedik fázis egyértelmű lesz, hogy miért külön fázis. A korábbiaknál kevésbé.

2019. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincsen komoly oka, szerintem csak azért, mert az emberek szeretnek dolgokat csoportosítani, ilyesmi. Ne legyenek annyira ömlesztve a filmek.
2019. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bandrás74 ***** válasza:
Még nincs lezárás,idén jön a Marvel Kapitány,majd az Infinity War folytatása.
2019. jan. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!