Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az alábbi filmekről?

Figyelt kérdés
Shop stop, Shop stop 2, Jackass 2, Amerikai Pite 1, Üvegtigris, Tapló Télapó, Jack és Jill, Ted, légyszí ha mindegyiket láttátok akkor mindegyikről írjatok külön-külön véleményt, ha nem mindegyiket akkor csak azokról amiket láttatok, illetve ha lehet(nem muszáj), akkor értékeljétek őket tízes skálán, előre köszi a válaszokat :)

2019. márc. 23. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem láttam: Shop stop 1-2, Amerikai pite, Tapló télapó, Jack és Jill


Jackass 2: nem tudom miért pont a kettőt kérdezed és nem az elsőt vagy az egészet egyben, igazából fogalmam sincs, hogy mik vannak a második részében és mik a többiben, nekem teljesen egybefolyt az összes, egyszer láttam mindet. Kamaszként vicces volt, szerettem. Azóta egyszer belefutottam valahol és most már inkább undorító, nem is néztem sokáig. Igazából egy baromság az egész, de mivel annak is szánták, így nincs vele különösebb baj. Nem nagy durranás 10/6 maximum, de inkább 5.


Üvegtigris: Szerintem az első része jó, a többi már kevésbé, bár azokban is vannak vicces részek, de mint teljes film úgy inkább csak az első része működött igazán (nekem). Klasszikus film, bár én nem tartozom azok közé, akik 30x látták és kívülről fújják a dumákat belőle. Max 10/8, de inkább 7-7,5


Ted: Ezzel a filmmel kettős érzéseim vannak. Van olyan része, ami tetszik, de nekem nagyon túl van tolva. Túlságosan vicces akar lenni és volt olyan érzésem is közben, hogy kinyomom. Végül végignéztem, egyszer nézhetős szerintem. Ha Mila Kunis nem lenne benne, akkor fele annyira lenne jó. :D 10/7 maximum


Az értékelés fura, mert nem tudtam mihez viszonyítani, hogy mi a 10-es. Kb ennyi.


A kérdésedből ítélve, gondolom a vígjátékokat szereted leginkább.

2019. márc. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Shop-stop: Még anno az HBO-n láttam 1995 környékén, illetve most pár napja a Comedy Centralon. Nem tudom pontosan, mi fogott meg benne, de van valami jelegzetes '90-es évekbeli (ma már inkább nosztalgikus) hangulata.

Jack és Jill: Annyit cikizték ezt a filmet, hogy direkt emiatt néztem csak meg. Nos, messze nem annyira szörnyű, mint ahogy beharangozták. Úgy tűnik, Adam Sandlert sokan kipécézték maguknak és akármit tesz, folyton ütik-vágják.

Ted: Még nem láttam, de Seth MacFarlane neve garancia a sikerre. Zseniális a pasas.

A Shop-Stop 2-t fél óra után meguntam, a többibe pedig inkább bele sem kezdek.

2019. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Trevor. ***** válasza:

Amerikai Pite 1-et olyan régen láttam, hogy nem nagyon emlékszem rá, de annyira emlékszem, hogy tetszett, viszont a további részei jobbak. Az elsőre egy 7/10-et adnék.


Az Üvegtigris nagy kedvencem, de csak az első két film, a 3. nagyon erőltetett és az sem tetszett benne hogy nem a büfé köré összpontosul a történet. Az első kettőt bátran merem ajánlani, számtalanszor láttam már és a legjobb magyar filmek közé sorolnám. 9/10, de a 3. rész jóindulattal is csak 6/10.


Ted. Szintén nagyon régen láttam és akkor is csak az első részt. Tetszett, pár dolgot kissé túltoltak, de összességében jó film és a humora is bejött. 7/10.

2019. márc. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!