Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Pókember...

Mit gondoltok a Pókember filmekről?

Figyelt kérdés
Melyik volt a kedvencetek, ki volt a legjobb Pókember szerintetek, várjátok-e az animációs filmet?

2018. aug. 17. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tobey fiú volt a legjobb és a filmek is.
2018. aug. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

a kedvenc filmem a mostani, a hazatérés, a legjobb peter szerintem tobey volt, a legjobb pókember viszont tom, várom az animációs filmet :D

Igazából az andrew garfield féle nagyon nem tetszett, örülök hogy végre a marvelnél vannak a jogok

csak mj nem tetszik, vagyis michelle :/

2018. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első trilógia szerintem a legjobb és Tobey. :)

Túl nehéz megugrani egy ekkora lécet.

Nekem is tetszett az új (a Garfield által alakított az nem), de jobb talán sosem lesz. Talán a fiatalabb és a jövő generációjának igen, de én és jelenleg még a legtöbben ezen nőttünk fel.

2018. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát a tobys nekem nem jött be,mert ő nagyon lúzer volt az életben.

az a zsidó gyerek,aki volt a fegyvertelen katona,szerintem ő volt eddig a legjobb.

ő átlagos srác volt szánalmas vagy lúzer beütések nélkül.

2018. aug. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem amúgy az első trilógiát az idő szépítette meg ennyire..

Tobey szerintem fantasztikus volt, meg amúgy milyen jó színészeket válogattak már össze.. De ha a filmeket magukat nézzük, háát..

Nekem az tetszik a homecomingban, hogy képregényhű/hűbb

Viszont ez az MJ-s dolog egyszerűen nem hagy nyugodni :D

2018. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyog néztem rajta, amikor megláttam. Mintha (de csak talán) fiatalodott volna. :D


Amúgy #4-es, pont ez a lényege a pókembernek, hogy egy visszafogott, esetlen srácból lesz szuperhős.

S, ha belegondolsz nem lúzer ő, csak kilóg a sorból és ráadásul beleszeret (vagyis megszerzi) az a lány, akiért gyerekkora óta rajong.

Egy lúzer ezt nem éri el.

Az új pókemberben pedig sokkal nagyobb hangsúlyt fektettek a komédiára, így aztán nem lehetett akkora "lúzer".

De az Andrew Garfieldos nekem még mindig nem tetszik. :) Majdhogynem fölösleges volt elkészíteni.

2018. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első három tetszett anno, ma már meg nem bírnám nézni. A 2012-es "Csodálatos Pókember" volt az utolsó, amit láttam. Az nekem már nagyon unalmas volt.
2018. nov. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!