Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezekhez hasonló filmeket...

Ezekhez hasonló filmeket momdanátok?

Figyelt kérdés

Amik depresszióról, öngyilkosságról, "mélyebb" dolgokról szólnak, pl

'13 reasons why (13 okom volt)'


Vagy az ilyen típusú, úgymond az "elfogadásról" szóló filmeket, pl

'Kszi, Simon'


Vagy csak szimplán esemény dús, úgymond akciófilmeket, olyan kategóriában, mint például az

'ötödik hullám' esetleg az 'útvesztő'


Kötekedéseiteket kérlek hagyjátok magatokban, ha nem tudsz segíteni/értelmes választ adni, kérlek kerüld a beszólogatásokat

(muszáj leírni, habár így is csoda, ha nem kötnek bele :D)

Köszi a(z értelmes) válaszokat



2019. márc. 24. 22:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Mondanátok* bocsi
2019. márc. 25. 21:05
 2/6 anonim ***** válasza:

Depressziós kategóriában a 13, vagy Tizenhárom című film szerintem meg kell nézni (13 évesek elzülléséről szól). Nagyon rég láttam, így nem tudom mennyire mélyek benne a gondolatok :)

Az elfogadásról szól a Dán lány, az első transzvesztita aki nemváltó műtéten esik át és ezt hogyan dolgozza fel ő és a környezete is.

Vagy épp a Billy Eliot régi de nagyon jó film, régi időkben mikor egy kisfiú inkább balettezne mint fizikai munkásnak tanulna.

Egy kicsit más kategória de nagyon jó film a Viharsziget (egy elmegyógyintézetben játszódik, nem horror)


Rengeteg film képe van a felyemben de nem jutnak esezmbe a címek, még írok ha eszembe jutna.. :D

2019. márc. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az osztály

A beavatott

Menekülés Absolomból

Clocwork orange

2019. márc. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönömm:3
2019. márc. 27. 18:07
 5/6 Nightwing evil ***** válasza:

Ha a 13 reasons why neked mély volt akkor ezek nem tudom mik lesznek:

Clockwork orange

A zongorista

Trainspotting

The house that jack built

2019. márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem mindenkinek ugyan az a dolog 'mély'. Másrészt az illető korától is függ, meg persze attól, hogy mit élt át, de megint sorolhatnám feleslegesen, szóval nem folytatom

De köszi a filmeket;)

2019. ápr. 1. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!