Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a film címe? Hasonló,...

Mi lehet a film címe? Hasonló, mint a Kocka.

Figyelt kérdés

Ilyen 6-8 éve láthattam.


Az alapszitu valami olyasmi, hogy ilyen sci-fi fantasy vagy szemétdombon-féle helyen játszódik. A főszereplő (férfi) egy kalitkában, rács mögött ébredhet fel, talán vele szembe volt még egy ember (szintén ilyen madárkalitkában) aki megvolt bolondulva vagy lehet csak a főszereplő találja meg őt kalitkában és úgy kezdődik a történet.


A főszereplő sétál és nem érti mi történik, mintha valami burokban lenne. Pár őr vagy robot keresheti őt vagy vadászhat rá. Később talán felfedez valami kamerát is ebből arra következtetve, hogy valaki figyelheti őt.


A VÉGE valamilyen csattanó, mert ez a "mesterséges scifi burok/világ" csak díszfal egy város körül.


Sajnos csak ennyire emlékszek. Próbáltam értelmesen megfogalmazni, ha valaki tud tippeket, segíthetne, köszi szépen!



2019. márc. 19. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hú hát a story nem teljesen stimmel de ott az Útvesztő film.

Hasonló "burokban" élnek és próbálnak kijutni, a labirintusban robot szörnyek kergetik őket stbstb. Nem hiszem, hogy ez lenne de hátha.. :D

2019. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez Jim Carrey filmje lesz a Truman show.
2019. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de nem sajnos! Viszont Truman Show-hoz kedvet kaptam :D


A film amit keresek az ilyen 2009-2012 körül készülhetett.

2019. márc. 19. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Gamer - Játék a végsőkig ?
2019. márc. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, elvontabb film amit én keresek, kevesebb akcióval.
2019. márc. 22. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!