Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én vagyok úgy sokszor,...

Csak én vagyok úgy sokszor, hogy megnézek egy filmet és kevésbé értékelem, úgy érzem nem tetszett annyira?! Majd később, amikor másodjára-harmadjára látom, akkor jobban tetszik, mert már tudom mire számítsak, nem várok tőle többet.

Figyelt kérdés
2019. márc. 25. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a gyűlölet c filmet. Én elsőre utáltam. Másodszorra vettem észre a hosszú snittek zseniálitását és a többi művészi és filmes értéket.
2019. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva szoktam lenni, elsőre mindenre tátom a szám, aztán később másodszor, harmadszor megnézve már nem is tetszik annyira, később észreveszem a hibáit is sajnos.
2019. márc. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én inkább a zenével vagyok így, de akad néhány film is. A lényeg, hogy mélyebb, fajsúlyosabb alkotás legyen, ami nagyobb koncentrációt és odafigyelést igényel.
2019. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ, milyen filmet nézel.

Egy akció-vígjátékot, vagy egy mondanivalóval és művészi tartalommal rendelkező filmet.

2019. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!