Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Odaát mikor lesz izgalmasabb?

Az Odaát mikor lesz izgalmasabb?

Figyelt kérdés
Elkezdtem nézni az Odaátot és most tartok az első évad 10. Részénél és eddig őszíntén szólva nem nagyon köt le és egy kicsit gagyi is. Tudom, hogy népszerű sorozat, szóval később csak felfejlődik, de már kezdem unni. Az se tetszik, hogy epizodikus, úgy érzem, hogy nem halad sehova a történet.

2019. márc. 30. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Fú hát én anno az 4. évadtól kezdtem el, amikor bejöttek a képbe az angyalok, démonok, az egész apokalipszis. :D Ponf azért, mert nekem is azt mondták, hogy onnantól lesz izgalmasabb a történet. Kicsit nehéz volt felvenni a fonalat, hogy most akkor ki kicsoda, ki-kivel van, de pár rész után "belejöttem". Aztán mikor beértem a sorozatot az aktuálisan futó évadig, akkor pótoltam be az első 3 évadot (szerintem ha rendesen az elejétől kezdtem volna, otthagytam volna a sorozatot, mert tényleg kicsit unalmasak ezek a korai évadok)
2019. márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%

4-5. évad volt a legjobb, bár eredetileg is 5 évadosra tervezték és érezhető is a sorozaton, hogy utána lassú hanyatlásba kezd. Én megszokásból nézem még mindig, de már erőteljesen fanservice úgy kb a 9-10. évadtól (a 7. pedig bár meg se történt volna...).

Ha már most unod, szerintem ne folytasd. Én anno a férjemmel kezdtem el nézni, de ő sem bírta, egy évadot nézett csak meg velem.

2019. márc. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért érzed gagyinak, mert az 1. évad még 2005-ben készült, szinte más idők voltak a filmgyártásban, nem tudtak olyan dolgokat megcsinálni/vagy nem érte meg tévéfilmben, mint amilyeneket most és amilyenekhez a mostani sorozatoknál hozzá van szokva az ember.

Azzal egyetértek, hogy kb. az 5. évadig jó a sori, utána viszont már többnyire nem jó és csak a "hátha" effektusra, egy-egy egyedi ötletre várva képes végignézni az ember.

2020. febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!