Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Legacies sorozatban most ki...

A Legacies sorozatban most ki az a gonosz, aki a szörnyeket küldözgeti? Segítség kéne a "képlet" összerakásában, mert nem értem eddig, hogy mi ez a titkos katonai vagy fura M betűs szervezet.

Figyelt kérdés

Tehát valami katonai szervezet a jelenlegi gonosz, akiknek van valami emléktörlős vermük? Ez így fura lenne. Most szerintetek lesz majd valami konkrét főgonoszunk, akinek van ereje vagy ez az unalmas természetfelettieket üldöző ember szervezet?

Klaus óta nem tudnak nagyon gonoszt alkotni a készítők...



2019. márc. 31. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legutóbbi rész miatt ment el a kedvem. Nincs normális történet vezetés és minden kusza. Kb semmire nem válaszolnak, de mégtöbb kérdésünk van.
2019. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az M betűs szervezet alatt Malivore-ra gondolsz? :D Malivore egy gólem, akiből csak az a fekete gödör maradt. Ha jól értem, ezen keresztül a természetfelettiek/emberek egy olyan pokolféle dimenzióba kerülhetnek, ami arra való, hogy a földet megtisztítsák a szörnyektől.


Az a gonosz szerevezet pedig a Triád, akiknek az a céljuk, hogy elpusztítsák a természetfelettieket. És miután elfognak valakit, bedobják a gödörbe.

2019. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Már érthetőbb is. Már csak annyi kérdés maradt fenn, hogy azokat a szörnyek mi irányítja? :D
2019. ápr. 1. 00:01
 4/4 anonim válasza:
A szörnyeket Malivore és a "fia" irányítja
2019. máj. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!