Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kire melyik film gyakorolt a...

Kire melyik film gyakorolt a legnagyobb hatást és érintett meg úgy hogy több napon keresztül is az járt a fejében? És miért? Esetleg melyik filmet tudnád nyugodt szívvel ajánlani?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 1. 07:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem az "Emlékek őre" című film érintett meg, nehéz elmondani, de szerintem egy eléggé egyedi film és elgondolkodtató. Csak ajánlani tudom.
2019. ápr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem*
2019. ápr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok jó filmet mondani. Talán ami tényleg megható volt az az igazi csoda és a mindenség elmélete. De én elsősorban a fantasyket szeretem.
2019. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

These Final Hours

[link]


Arra gondoltam, miközben néztem a filmet, hogy igen, kb. ilyen lenne, ha eljönne a világvége. Semmi hollywoodi nyál, semmi klisé. A fent linkelt oldalon tökéletesen megfogalmazták az érzéseimet a filmmel kapcsolatban.

Sajnos szinkronos verzió nincs belőle, amennyire én tudom.

2019. ápr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Rém hangosan és irtó közel

Anna és a király

Forrest Gump

Madarak a dobozban (mondjuk itt inkább a könyv volt az, amin napokig rágódtam)

2019. ápr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ami nagyon felkavart fiatal koromban az a Blair witch. Azóta nem néztem meg,nem tudom most felnőtt fejjel milyen hatással lenne rám. Ami a legjobban felidegelt,felháborított az eletszerűsége miatt az Eden lake. Hú de g..i film volt.

Ami nyomot hagyott bennem az a Lion volt,ezt nemrég láttam, sokat sírtam rajta,szép film volt.

2019. ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Eden Lake? Jaj, amikor bemászott a kukába nyílt sebbel, az durva volt..


Nekem a Remény Rabjai, és nem film, sorozat.. A Szökés, amikor megnéztem 2 nap alatt az első évadot a suliba alig tudtam figyelni, mintha drog vagy alkohol hatása alatt lettem volna ( mondjuk nem tudom, hogy olyan e nincs összehasonlítási alapom) brutális volt, legszebb hónapom volt az amíg néztem, kedvencem lett.

2019. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sok ilyen film van:

Kes (1969)

A Halászkirály legendája (1991)

Annie (1999)

Hosszú alkony (1997)

stb.

Amikor egy-egy filmre nagyon rákattanok, képes vagyok a következő 1-2 hónapban akár 10-15x is megnézni, ha nem is mindig végig, de kisebb adagokban akár naponta is. :)

2019. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem A láthatatlan vendég volt ilyen. 2 nap alatt 3-szor is megnéztem.
2019. ápr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csíkos pizsamás fiú! Az élet szép ! Az Embermás !Ádám almái !
2019. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!