Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerinted is ez volt a The...

Szerinted is ez volt a The Walking Dead történetének legrosszabb évadzárója?

Figyelt kérdés
Iszonyú unalmas volt, még a cliffhanger is rém gyengére sikeredett a legvégén.

2019. ápr. 1. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

még nem láttam. se a 8. se a 7. évadot mert a 6. évad is már rohadt unalmasra sikeredett (pedig arra még "elmegy" kategória volt a reakció a neten) de utána mikor láttam hogy a néprengeteg egyöntetűen háborog, hogy mi ez az unalmas fos nem néztem tovább.

100 szónak is egy a vége... meglepődtél? :D

2019. ápr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1: Őszintén szólva igen, mivel az utolsó előtti rész vége igencsak ütősre sikeredett, szóval adta magát a jó folytatás. Ehelyett az arcunkba tolták ezt a... nem is tudom, mit.
2019. ápr. 1. 10:47
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Ez volt az évadzáró?? Most komoly?? Azt hittem ezt még folytatják. Van olyan rész aminek izgalmasabb a vége. Le merik úgy zárni, hogy pár szereplőt kivettek és semmi izgalom?? Kicsit kétséges, hogy a jövőbe nézni fogom, ha valóban csak ennyi lett volna az évadzáró.
2019. ápr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Na, akkor jó, meg sem nézem, majd ősszel ha kijön a 10. évad. Elég unalmas volt, én tényleg csak azért nézem mert miközbe nézem azon filózok, hogy mondjuk egy atomreaktort nem hűtenek az évek során és hogyhogy nem hevűl túl, vagy mi oka van annak, hogy nem rohadnak szét a zombik, stb. már unaloműzés az egész Glenn és Abraham kivégzése óta. Jó lenne már, hogy Eugene (Judzsin) kapcsolatba lépne a rádiójával a helikopteresekkel.. stb.. mindegy, akkor nézem tovább Dokis sorozatokat...
2019. ápr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted.
2019. ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Hát konkrétan semmi nem volt benne a havazáson kívül.

Szerintem jó évad volt meglepően, de a záró rész abszolút szar volt.

2019. máj. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Laci_vok válasza:
73%
Emberek ez egy dráma nem pedig akcósorozat
2019. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!