Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Love me, if you dare c....

A Love me, if you dare c. koreai drama sorozat végén akkor most az Allen volt vagy nem?

Figyelt kérdés
Mert ugye úgy volt h csak kitalálta, és ez teljesen nyilvánvaló volt,de ő csak Xiao Hannak mondta h nem is létezett (az öngyilkos jelenetnél), csak kikövetkeztettük az info-zseni barátjával való beszélgetésből. De az utolsó jelenetben hátborzongató zene alatt úgy mosolygott mint egy pszihopata, de Allen nem mosolyog és határozottan nem tudná megjátszani h ő Simon, egyrészt a csók miatt is, meg mert nem tud érzelmeket kifejezni, szóval a csajnak feltűnt volna így is úgy is. Vagy így fogadta el a csaj, h mindketten élnek benne (mert ugye ezt mondta a videóba)? Vagy komolyan csak azért csinálták a készítők h hagyjanak egy ilyen kérdést az emberben?

2019. ápr. 2. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1. A Love me, if you dare, nem koreai, hanem kínai. Nem kukacoskodás, hanem egyszerűen azért lényeges, mert más a logikája és felépítése a sorozatoknak.


2. Mivel kínai, ezért egyértelsíteni kell. A koreai sorozatoknál mindent az ember szájába rágnak, és ami lényeges, azt a végére "megmagyarázzák".

A kínaiak ezt ritkán teszik.

Ha valami kérdést vet fel, a legegyszerűbb lesz a jó válasz.


Allen soha nem létezett. Csak Simon. Az egész Allen dolog egy kitaláció volt Simon részéről. Már bőségesen Tommy a Flower Cannibal előtt tudta, hogy valaki irányítja őt a háttérben. Az hogy a külvilágnak a nyomozások alatt azt sugalja, mintha ő is újonnan jött volna rá, na az a hamis. Mindig is tudta, már a sorozat ideje előtt, hogy egy nagyobb, abszolút háttérből irányító emberrel kell majd szembenéznie, aki nagyon közelről ismeri.

Ezért talált ki egy nem létező "ikret".


A legvégén az a nézés csak egy klasszikus, csattanós zárókép, ami folytatást, te lezárást is sugallhat.

A távol-keleti sorozatoknál nagyon lényeges, a zárókép, az a legmeghatározóbb abban, hogy az emberek fognak-e folytatásra számítani, vagy sem.


SZÓVAL:

Ne gondold túl!

Ez a záró momentum nem a story-hoz tartozott, csak egy filmes marketing-technika volt.

2019. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat h koreainak írtam, és köszönöm a választ. Csak most kezdtem ilyeneket nézni és még nem igazán értem. És huh, megnyugodtam! Köszönöm :)
2019. ápr. 5. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!