Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A DC női karakterei közül...

A DC női karakterei közül miért épp Harley Quinn körül van ekkora felhajtás?

Figyelt kérdés
Mármint ott van még a Catwoman, Poison Ivy, Raven, Starfire, Mera, Batgirl, Supergirl, Batwoman... - csak, akik elsőre beugrottak - egy viszonylag bő paletta, aminek a tagjairól elmondható kivétel nélkül, hogy megvan az összetettségük. Akkor mégis miért mindig csak Harleyt emlegetik, miért ő a "sztár"? :)

2019. ápr. 4. 01:44
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Nincs akkora felhajtás körülötte amekkorának gondolod.

Amúgy ha ismered a történetét, rájöhetsz, hogy ő a féktelen és szélsőségesen bevállalós lányokat jelképezi, így érthetően magas a népszerűsege.

(Főleg a férfiaknál.)

Catwoman filmjeit láttam(saját-nem sajátot is) és habár nem rosszak, de pont annyira lett összességében rosszul megcsinálva a karakter, hogy ne tudjon szimbólummá válni a többi női karakter között.

Batgirl-Supergirl mivel a másik nem karaktereiből táplálkoznak, sosem lehetnek annyira sikeresek, mint egy különálló női karakter. Erre jó példa például Wonder Woman.

Poison Ivy jogos kérdés, szerintem a jövőben ki fogják építeni jobban a karakterét(saját film, stb.) és meglesz a lehetősége hogy kiemelkedhessen.

Amúgy meg hány női karaktert láttál a filmekben összesen? Hát én alig párat.

Akkor meg kit lehetne kiemelni?

2019. ápr. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem csak filmekben tapasztaltam, hanem ott is, amikor a képregényes formájuk van alapul véve. Amikor felmegyek egy Geek webshopra, akkor hemzsegnek filmes mellett a rajzolt Harley-t ábrázoló termékek; - poszterek, pólók, bögrék, figurák amit csak akarsz - de például Poison Ivy-s, Merás vagy Catwomanes termékből egyet se látok ezeken az oldalakon, esetleg nagy véletlenül egyet-kettőt. Amikor nézelődök a fanartok, cikkek között, akkor is Harley uralja a többséget.


Nem tudom, szerintem egyébként mindannyiukban meglenne mind belsőben, mind külsőben az a vonás-összes, ami vonzóvá teheti őket a férfi rajongók körében. Női szemmel nézem ugyan, de a "mindenki akarja, mégis senki se tudja megszerezni, csúcskategóriás bombázó" kategóriával arra következtetnék, hogy a Macskanő forr össze. :D Számomra pl. ő sokkal izgalmasabb - amellett, hogy a többiekben is ott a potenciál.

2019. ápr. 4. 03:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a Wonder Woman a csúcs, és ahogy elnézem körülötte is van a legnagyobb felhajtás legalábbis róla jóval több posztot, képet, újságcikket stb láttam eddig mint Harley Quinn-ről. De szerintem amúgy a macskanőnek, sőt még Merának is van akkor "kultusza" (már ha lehet annak nevezni).

És akkor még csak a DC-ről beszéltünk, ha a marveleseket is idevesszük akkor a Fekete özvegy meg az új csaj a Marvel kapitány is simán több rajongóval bír.

Szóval nem tudom honnan szedted ezt az infót. :D

2019. ápr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy belefulladok a Harley-s fanartokba bárhová nézek is, minden lány Harley-t isteníti, nevezi a példaképének, minden lány Harley-nak akar beöltözni, hogyha akad egy esemény, amihez jelmez kell... :D
2019. ápr. 6. 01:38
 5/6 anonim ***** válasza:
36%

Mert nem "sztár" hanem SZTÁR!

ÉS IMÁDOM

2019. dec. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%

Amugy a legfkntossabbat kihagtad a felsorolásból:



Wknder women!,

2019. dec. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!