Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Stranger things, vagy Riverdale?

Fannibda kérdése:

Stranger things, vagy Riverdale?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha láttátok ezt a két sorozatot, nektek melyik tetszett jobban?

2019. ápr. 5. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Stranger things
2019. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2%
Egyik se, mindkettő borzasztó. Ha muszáj lenne választani akkor Riverdale de csak a két jó csaj miatt.
2019. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Stranger things
2019. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó csajok. 😂 Hát ez jó vicc volt.

A Riverdale első évada egész jó volt, de utána egy nevetséges drámasorozat lett, és egyre csak lejjebb megy a színvonal. Úgyhogy inkább Stranger Things.

2019. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
55%
Nekem ez a kettő volt az első kétsorozatom amit végignéztem.Először Stranger Thingset néztem,aztán amikor végeztem vele nem tudtam mit csinálok ha unatkozok.Sokan ajánlották a Riverdalet elkezdtem,az első kettő rész annyira nem jött be(mondjuk a Stranger Thingsel is így voltam),de aztán beindult és azóta a kedvencem! Szerintem inkább Riverdale :)
2019. ápr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ST
2019. ápr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
stranger things
2019. ápr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Stranger Things
2019. júl. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egyértelműen Riverdale.Nem tudom mért istenítik sokan a Stranger Things-et,megnéztem az első 2 évadot,szerintem borzalmas nagy hülyeség az egész sorozat.A Riverdale-ben a szereplők is sokkal jobbak,és sokkal izgalmasabb az egész.Az első évad kifejezetten izgalmas,nem tudtam abbahagyni,a második is nagyon jó,a harmadik és a negyedik már kicsit gyengébb,de abban is vannak izgalmas és meglepő fordulatok.A Stranger Things-ben egyetlen egy rész nem volt,aminek kicsi értelme is lett volna,horrornak ritka szar,még fikciónak se megy el.Borzalmas.Nem tudom ki tud ilyen hülyeségeket kitalálni,de gyerekeknek kifejezetten szerintem nem szabadna hagyni hogy ilyen baromságokat nézzenek...
2021. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Riverdale , a Stranger things se rossz de nem ér annyit mimt amennyire fel van hypeolva.

A riverdalenak tény h a 4mévad picit gyengébb lett de attól még az is imádtam

2021. márc. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!