Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A riverdale 3. évad 18....

A riverdale 3. évad 18. rész-nél miért hagynak ki 2 hétet?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 6. 10:12
 1/8 anonim válasza:
Szerintem valami szünet volt,de énis szeretném tudni :D
2019. ápr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ugye mivel meghalt Luke Perry (Archie apja) es ezert szunetelnek
2019. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Első vagyok.

Erre nem is gondoltam.Köszi!

2019. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Arról esetleg tudsz valamit,hogy más fogja-e játszani a szerepet vagy kiírják a karaktert halállal,vagy egyéb okkal?
2019. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem kiírják
2019. ápr. 8. 16:33
 6/8 Medgyesanna válasza:
Szerintem is Luke miatt. A többi szereplő (most pontosabban Camira gondolok, azt hiszem ő írta ki) hogy más tuti nem fogja játszani a szerepét, mert ezzel tisztelik. Vagy kiírják, vagy ami a legesélyesebb, megrendezik a halálát
2019. ápr. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Luke Perry halála miatt leállt akkor egy ideig, ezt hivatalosan is közölték akkor.... Benne lett volna a nnagyedik évadban is, nem tudom, hogy fogják megoldani a hiányát, milyen indokkal írják ki. Én nagyon szerettem a karakterét, talán az egyetlen nem kavaró szülő volt.
2019. ápr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2019. ápr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!