Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dr. Strange miért nem játszott...

Dr. Strange miért nem játszotta meg ezt?

Figyelt kérdés
Amikor jött Thanos, simán nyitnia kellett volna egy olyan kaput/féregjáratot vagy mit a világegyetem legtávolabbi végébe, az utolsó pillanatban mikor Thanos nekimegy, Thanos belesett volna és meg van oldva, sosem látják viszont és a köveket sem szerzi meg. Miért nem jutott ez eszébe?

2019. ápr. 9. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Thanos már kb a film eleje óta a világegyetem bármely pontjáról tudott féregkaput nyitni és azon keresztül közlekedni. Te oda se figyeltél a filmre, ugye?
2019. ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az elején még a hajójával közlekedett. Csak a végén tudott teleportálni, amikor már a legtöbb kő nála volt. Különben simán a Földön termett volna Víziónál.

Amúgy akkor meg miért nem kötötte bele egy időhurokba mint a Dormammut?

2019. ápr. 9. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg nem nézted a filmet, maximum láttad... Meg van az a jelenet, amikor Strange elmondja, hogy végigjárt minden alternatívát X millió dimenzióban, de csak egyben tudták legyőzni? Na, azért....
2019. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én csak logikusan elgondolkodtam, hogy ha Dormammut végtelen időhurokba zárta, akkor vajon miért nem tette meg ugyanezt Thanosszal is? Akkor még nála volt az időkő, szóval simán megtehette volna.
2019. ápr. 9. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
El is olvasod a válaszokat vagy csak a magadét tudod mondani?
2019. ápr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak jobban tudja.. 1.000.605 lehetőséget látott valószínűleg úgy is vesztettek volna.
2019. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tér kő... nézd már meg a filmet könyörgöm. Minden kőnek saját szerepe van. Az idő kővel pl. Az időben lehet utazni. Az elme kővel mások elméjét írányítani stb. A tesserachttal tud teleportálni és mivel a film első 10 percében megszereztr utánna már nem is ment űrhajóval. Amúgy már ott hibázik az dolog, hogy egy enyire gyenge, amatőr ötlet az egész marvel univerzumot darabokra törné. Azt nem tudom honnan szeded, hogy csak utánna használta miután több kő volt nála mert már akkor használta mikor megszerezte és elment. Nézd már vissza a filmet!
2019. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10 évesek és a visszamaradott emberek néznek meg ilyen szar filmeket. 🤣🤣
2023. ápr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!