Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány sorozatot néztek párhuzam...

Hány sorozatot néztek párhuzamosan?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy hány sorozatot néztek egyszerre? Természetesen úgy értem, hogy nem egy időben, hanem mondjuk elkezdtek egy évadot valamiből, majd néhány rész után elkezdtek egy másodikat vagy akár egy harmadikat is és párhuzamosan nézitek, a hét minden napján egy másikat akár. Én jelenleg vagy hetet is nézek, de van hogy egyet felfüggesztek néhány hétre is, mert egy másik jobban tetszik. Ti hányat néztek egyszerre?

2019. ápr. 15. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha valamit elkezdek nézni, azt általában végigpörgetem gyorsan, míg az aktuális epizódhoz nem érek. Olyat nem szoktam, hogy elkezdek egyet, aztán hanyagolom és közben elkezdek egy másikat, aztán még egyet és még egyet.


Olyanok vannak, amiknek hetente várom az új részeit.

Ebből most van 4 Netflixes sorozat, aminek ugye egyszerre jönnek ki a részei, + 9, amik hetente jönnek ki, de ebből is van olyan, ami most szüneten van.

2019. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyet általában, ami megfog. Utána sokáig nem nézek mást.

Habár van olyan, hogy elkezdek nézni kettőt, hármat, de a sorozatok többsége annyira érdektelen a számomra, hogy abbahagyom az első rész után vagy beletekerek és akkor már elvesztem az érdeklődésemet véglel.

2019. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha elkezdek egy már befejezett sorozatot, vagy egy olyat, aminek van már jó pár része, akkor általában azt végignézem, és közben nem nézek mást. Ha érdekel egy sorozat, akkor rögtön ledarálom. Ha belekezdek közbe 1-2 másik sorozatba, az általában azt jelenti, hogy az első alapból nem kötött le, és már nem valószínű, hogy visszatérek hozzá.


De ha a most jelenleg futó sorozataimat nézem, amiknek hétről hétre jönnek ki az új részei, akkor van talán... 7 db. Mondjuk van ami jelenleg szünetel, de egyébként kb. 7 darab van.

2019. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
személy szerint jó párat.van amelyik új évadra vár,vagy új részre,de kb 6-8 simán.a listán van pl a Trónok harca,Agymenők,Brooklyn 99,Az újonc,Barry,és még jó pár.egy 10.részes sorozatot,kb két este alatt lezúzok lásd a bosszú csillaga,farkas patak.
2019. ápr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
régen frissen megnéztem ahogy kijött az új rész ilyenkor nyilván egyszerre többet, most már inkább megvárom míg lemegy az évad és darálva nézem de ilyenkor is általában kettőt így van egy kis idő feldolgozni a részben látottakat
2019. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!