Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Fekete Özvegyet miért nem...

A Fekete Özvegyet miért nem írták még ki a Bosszúállókból?

Figyelt kérdés

Leszögezném az elején, a félreértések elkerülése végett: kedvelem Scarlett Johanssont, valamint a Fekete Özvegyet is jó karakternek gondolom. Az elején még Vasember vagy Amerika Kapitány oldalán fontos karakter volt, de ahogy ment előre a történet és egyre több lett a Bosszúálló valamint egyre komolyabb gonosztevők jöttek, egyszerűen beleszürkült a mezőnybe, bántóan nem tudnak vele semmit sem kezdeni (érthető módon, hiszen nincs szuperképessége mint Vasembernek, Thornak, Hulknak stb.), a Végtelen háborúban is kb. 3 percet ha szerepelt összesen, egy komolyabb jelenete sem volt, pedig a színésznő sem ezt érdemelné. Ezért nem értem, ha hamarabb nem is, legkésőbb a Végtelen háború végén miért nem "csettintették el" őt is a többiekkel? Nem gondolnám hogy bármit hozzá tud majd tenni az utolsó nagy Thanos elleni csatához (a létszámon túl), viszont ha meghalt volna az inspiráló lehetett volna pl. Steve vagy Bruce számára (utóbbinak például lökést adhatott volna hogy újra visszaváltozzon Hulkká).

Így meg csak lóg továbbra is, érdemtelenül mellőzött szerepben. Nem értem, őt miért vitték tovább egészen idáig? Sem a karakter sem Johansson nem ezt érdemelné (ráadásul vélhetően jó sok pénzt kicsengetnek neki, hiszen sztár, azért hogy kb. semmit se csináljon csak a frizuráját cserélgesse filmről filmre). Mondom az elején jó volt, de mostanra elfogyott.

Amúgy ugyanez igaz Clint Bartonra is, csak őt azért nem írtam mert ő a Végtelen háborúban nem szerepelt, illetve róla még kiderülhetnek érdekes dolgok a Végjátékban.



2019. ápr. 16. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Vasembernek nincsen szuperereje.

egyébként minek kéne mindenkinek isteni hatalom? Teljesen jó hogy vannak "átlag" emberek is a hősök között.


Az hogy miért maradt életben majd kiderül a Végjátékból.

2019. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem ebből a franchiseból egy ismertebb színészt sem írnak ki, amíg nem maga akar távozni, mint Chris Evans...

Többet ülnek be Tőlük a moziba.

Ráadásul Scarleten kívül nem nagyon van más csöcs abban a világban.

2019. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Amerika Kapitány se szerepelt többet a VH-ban. Amúgy ez az utolsó film arra szolgál, hogy az eredeti Bosszúállókat még egyszer összetömörítsék és lezárják a sztorijaikat.

Steve-nek mi szüksége lenne ennél több inspirációra, mikor konkrétan meghalt a két legjobb barátja? Bruce és Natasha pedig nem látták egymást 3 éve. A kapcsolatuk még igen csak gyerekcipőben járt. Nem hinném, hogy Hulk számára az jelentene inspirációt, hogy a csaj, aki konkrétan be volt tojva tőle elporladt.

2019. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Wadmalac ***** válasza:
100%

Tervben volt egy külön film Natasha bemutatására, de csírájában elkaszálták. Ha az meglett volna, te is máshogy látnád.

Amikor ez tervben volt, még a nagy filmcégek nem láttak jó profitot a női szuperhős főszereplőben. Azóta erre a Wondrerwoman, és a Captain Marvel is rácáfolt.

Csak már késő, ez a csapat már fináléba megy.


Én spec szívesen néztem volna meg róla is egy előzményfilmet, meg az íjászról is.


Sajnos így tényleg statisztaszerepbe szorultak. Remélem, az Endgame-ben megkapják még a lehetőséget, hogy valami maradandót adjanak a sztorihoz.

2019. ápr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#4: Natasháról már készül a külön film. Rendező is megvan, júniusban kezdik forgatni azt hiszem. Valahol pedig olvastam, hogy Sólyomszem saját sorozatot kap.
2019. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Wadmalac ***** válasza:

Na ennek örülök.

Csak kicsit elkéstek vele.

2019. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

És amúgy a Lucy című förmedvény miatt halasztották el és, gondolkodtak el azon, hogy inkább bele se vágjanak...

Pedig az is egy blockbuster.

2019. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Wadmalac ***** válasza:

"a Lucy című förmedvény miatt halasztották el"

A döntéshozók sem használtál akkor az agyuk 100%-át. :D

2019. ápr. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
Senki sem használja az agya 100%-át. Soha.
2019. ápr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Wadmalac ***** válasza:

"Senki sem használja az agya 100%-át. Soha."

Valahogy tudtam, hogy valaki jönni fog okítani.

Ezt ne nekem magyarázd, hanem a film készítőinek.

A sztori erről szólt és attól nem én vagyok a hülye.

2019. ápr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!