Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Fekete Özvegyet miért nem...

A Fekete Özvegyet miért nem írták még ki a Bosszúállókból?

Figyelt kérdés

Leszögezném az elején, a félreértések elkerülése végett: kedvelem Scarlett Johanssont, valamint a Fekete Özvegyet is jó karakternek gondolom. Az elején még Vasember vagy Amerika Kapitány oldalán fontos karakter volt, de ahogy ment előre a történet és egyre több lett a Bosszúálló valamint egyre komolyabb gonosztevők jöttek, egyszerűen beleszürkült a mezőnybe, bántóan nem tudnak vele semmit sem kezdeni (érthető módon, hiszen nincs szuperképessége mint Vasembernek, Thornak, Hulknak stb.), a Végtelen háborúban is kb. 3 percet ha szerepelt összesen, egy komolyabb jelenete sem volt, pedig a színésznő sem ezt érdemelné. Ezért nem értem, ha hamarabb nem is, legkésőbb a Végtelen háború végén miért nem "csettintették el" őt is a többiekkel? Nem gondolnám hogy bármit hozzá tud majd tenni az utolsó nagy Thanos elleni csatához (a létszámon túl), viszont ha meghalt volna az inspiráló lehetett volna pl. Steve vagy Bruce számára (utóbbinak például lökést adhatott volna hogy újra visszaváltozzon Hulkká).

Így meg csak lóg továbbra is, érdemtelenül mellőzött szerepben. Nem értem, őt miért vitték tovább egészen idáig? Sem a karakter sem Johansson nem ezt érdemelné (ráadásul vélhetően jó sok pénzt kicsengetnek neki, hiszen sztár, azért hogy kb. semmit se csináljon csak a frizuráját cserélgesse filmről filmre). Mondom az elején jó volt, de mostanra elfogyott.

Amúgy ugyanez igaz Clint Bartonra is, csak őt azért nem írtam mert ő a Végtelen háborúban nem szerepelt, illetve róla még kiderülhetnek érdekes dolgok a Végjátékban.



2019. ápr. 16. 17:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem mondtam hogy hülye vagy.

Csak pontosítottam.

A filmet pedig szerencsére nem láttam. :)

2019. ápr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Wadmalac ***** válasza:

"Nem mondtam hogy hülye vagy.


Csak pontosítottam.


A filmet pedig szerencsére nem láttam. :)"


A film erről szólt, ezért írtam, nem azért mert nem tudom, hogy nem igaz.

Humor rovatban utaltam filmre poénnal, ha közben kioktatást kapok, elég logikus következtetés, hogy hülyének néztek.

De mint látható, az információhiány nem nálam állt fenn.


Büntetésből tessék megnézni a filmet.

Ez tényleg büntetés, ha leszámítom Scarlett Johansson bájait.

2019. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Hát imáid meghallgatásra találtak.
2019. ápr. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Wadmalac ***** válasza:

Mert megnézted?

Őszinte részvétem.


Ezt a filmet a Csúcshatás után nem lett volna szabad leforgatni sem.

2019. ápr. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Na tessék! Ezt írtad: "Nem gondolnám hogy bármit hozzá tud majd tenni az utolsó nagy Thanos elleni csatához"


Hát ő volt az egyik aki a legtöbbet tette hozzá.

2019. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!