Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bent maradhatunk a film...

Bent maradhatunk a film végéig vagy kikuldenek minket a teremből? (mozi)

Figyelt kérdés

Ugye majd vetítik a Végjátékot és minden Marvel film végén szokott lenni egy kis jelenet de a moziban már a film "végénél" (amikor már csak a stábot írjak le stb) feloltodik a villany és mennek ki az emberek.

Mi bent maradhatunk vagy ki fognak küldeni?



2019. ápr. 20. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Az egész filmért fizetsz. Nem küldhet ki amíg nincsen vége.

Egyébként a lámpákat fel sem kapcsolhatnák addig amíg nem ér a végére a film.

Már nem egyszer kellet rájuk szólnom, hogy kapcsolják már le, mert valaki megnézné a végét is.

2019. ápr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 HalkHogen ***** válasza:
83%
Természetesen nem küld(h)e(t)nek ki. Én azokat nem értem (a nézők 80%-át...), akik alighogy elhangzott az utolsó mondat, máris öltözködnek és áramolnak a kijárathoz, mintha hajtaná őket a tatár. Nehogy nyugiban megnézze az end creditet, aki szeretné.
2019. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Nyilván te sem szeretnél térdig pattogatott kukoricában lépkedni. Két előadás között van 5 perc szünet, ezalatt kellene kitakarítani a termet, hogy tiszta legyen a film kezdetére, amiért ugye fizettél.
2019. ápr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Marvel film. Tudják, hogy a közönség 90% bent fog maradni, hogy megnézze a stáblistás jelenetet.

Szóval, nem. Nem fognak kiküldeni.

2019. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
A Végjátékkal vége a Marvel-filmek ezen szakaszának, szóval nem lesz stáblistás jelenet, mert minek?
2019. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Kedves utolsó, szerencsére nincs igazad, úgyhogy igenis van értelme bent maradni.

És nem, nem fogják kiküldeni a nézőt a teremből. Ha takarítani akarnak, akkor azt úgy is meg tudják tenni, hogy vannak még bent mások is. Én pl minden filmet végig szoktam várni, nem csak a marvel filmeket.

2019. ápr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2019. ápr. 22. 18:05
 8/13 anonim ***** válasza:

Tudod honnan lehet felismerni, hogy ki a marvel rajongó? 3 fázis van:

1. Aki csak beült a filmre:amint meglátja a stáblistát elhagyja a mozitermet

2. Aki látott már marvel filmet: megvárja az első stáblistás jelenetet majd kimegy

3. Az igazán marvel rajongó: végigüli a stáblistát addig míg meg nem jelenik a szeme előtt a marvel logó.

Nem küldenek ki. A legtöbb ember végigüli legalábbis a marveles és DCs filmeknél.

2019. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy nem lesz stáblistás jelenet szóval felesleges bent maradni.
2019. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De ti 100%ra tudjátok hogy stablistas jelenet nem lesz? Mert a harmadik szakasz vége a Pókember Idegenben lesz.

Itt meg szerintem lehet valami.

2019. ápr. 24. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!