Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a sorozat?

Melyik ez a sorozat?

Figyelt kérdés

Ha jól emlékszek kb 7 évvel ezelőtt a Nickelodeon-on vetítették.

Amire emlékszek belőle: Egy híresebb színésznő játszotta az anyát, aki az űrlények ellen harcolt. Volt egy fia, aki robot volt és iskolába járt.

Egy rész maradt meg a fejemben, amikor egy fiú panaszolja ennek az anyukának, hogy a szobájában kicsi korában mindig állt egy fekete köpenyes alak, aki nem bántotta soha, csak mindig figyelte amikor aludt. Ezt elmesélte az apjának, de az nem hitt neki és nem engedte, hogy más szobában aludjon. A fiú felnőtt korában már ilyen szellemes dolgokkal foglalkozik és épp egy kisértetjárta házban végeznek kutatásokat, amikor meséli, hogy mi történt gyerekkorában. Erre az anyuka azt mondja, hogy "nem is gondoltál arra, hogy az nem szellem volt, hanem egy űrlény?" (vagy valami ilyesmit).


Ha valaki véletlen felismerné akkor kérem írjon, már nagyon régóta keresem.



2019. ápr. 20. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem ismerős.

De itt talán megtalkálod:

[link]

2019. ápr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, de sajnos nem találtam meg. Átnéztem a Nickelodeonos sorozatokat, s mivel nem találtam meg köztük, lehet, hogy egy másik adó sugározta..
2019. ápr. 21. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!