Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok Harca 8. Évad 1. Rész...

Trónok Harca 8. Évad 1. Rész kérdésem van?

Figyelt kérdés
Szóval amikor Theont elengedte a nővére ugye a Starkokhoz, az volt a célja hogy becsapja őket, mert én úgy értettem hogy bosszút akár állni a Starkokon.

2019. ápr. 22. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
dehogyis,mellettük akar harcolni.
2019. ápr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért akarna bosszút állni a Starkokon?
2019. ápr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Te mégis miről beszélsz?

Jaj, valamit nagyon nem értettél meg. A "kill the bastards anyway" mondat alatt a Másokat értette, ha esetleg ez zavart volna meg.

Amúgy milyen bosszú? Theon tett rossz dolgokat, de megmentette Sansát, aki Jon-nal együtt megbocsátott neki. Yara pedig nem ártana azoknak, akikkel Theon ennyire törődik, pláne, hogy sokkal fontosabb és veszélyesebb ellenségei vannak.

Theon a hűsége, a megbánása és a szeretete miatt ment Deresbe, ezt Yara megértette és elfogadta a döntését.

Theon és Yara párti Greyjoy-ház jelenelg szövetségben is áll a Stark-házzal, akárcsak a Targaryen-házzal.

2019. ápr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 3as igen, azt értettem, és azért nem értettem hogy akkor most kit akár megol i. Koszonom
2019. ápr. 23. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!