Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca fanok! Inkább...

Trónok harca fanok! Inkább Rob Stark vagy Havas Jon? Miért?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 20. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Csakis Robb és nem azért mert nő vagyok és isteni pasi, hanem ezektől elvonatkoztatva:

Robert egy igazi ellen alak volt, izgalmas, hadvezér, jó húzásokkal. Tényleg vártam hogy odaérjen királyvárhoz, vagy akár maradjon északon és uralkodjon mert kellett egy ilyen karakter mint ő.


Havas jon számomra egy végtelen unalmas karakter, tele klisékkel, és ezt csak fokozza a színész jellegtelen játéka.


Izgalmas halála volt robnak, de nagyon kéne egy ilyen karakter. :(

2019. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Robb.

Minden tekintetben szimpatikusabb, mint Jon.

Jobb vezetőnek, jobb harcosnak tartom. Akárcsak Jon, ő is hibázott, és ez is lett a végzete.

Sajnálom, hogy a könyvekben egy fejezet se íródott az ő szemszögéből.

2019. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jon-t illetően egyetértek az 1.válaszolóval.A fattyak csatáját leszámítva nem sok vizet zavar,olyan semmilyen.Ha már Robb Stark,ajánlom a BBC-s sikersorozatát,Bodyguard címmel fut,javaslom mindazoknak akik kedvelik mert baromi jó benne.Messze felülmúlja G.O.T-os szereplését szerintem.
2019. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Milyen szempontból? Külsőleg nem tudok ítélni mert férfi vagyok.

Karakterügyileg mindkettő egy idióta,számomra unalmas karakter.

2019. ápr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
Inkább Jon. Nekem Rob Stark volt klisés.
2019. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha Jon klisés egyesek szerint akkor Rob még inkább. Őt csak a bosszú hajtotta, minél hamarabb/egyszerűbben királyvárhoz érni. A menetelés közben megtalálta élete szerelmét és ennyi. Nem ismerte fel tőle 2 méterre a vesztét mert már fejben ott járt hogy mikor is ölheti meg Cersei-t.
2019. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
94%
Robbnál az volt a mák, hogy első szülött fiúként már automatikusan megkapta az észak királyi címert, és azért nyert sok csatát, mert anno Starkoknak sok serege volt, és Baratheonosokkal simán lerohanták volna Királyvárat.. Jon szinte nulláról épült, egy srác, aki egész gyerekkorában különállónak érezte magát, Catelyn Stark utálta, testvérei közül is csak a Robb volt rendes vele, azért választotta inkább az éjjeli őrséget, ahonnan sok mindent megismerve egyre feljebb került, míg a végen Észak vezérévé vált és sikerült nulláról felépíteni a Derest és a katonaságot, szinte az egész trónok harcát ő képviseli és nagy potenciál van arra, hogy király legyen vagy király segítője (ha rendesen nézzük, Robert Baratheon után Gendry a valódi örökös, és nem azok a sziamiáu Lannisterek vagy a majomivadék holtak serege
2019. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem, Gendry nem örökös, sehogyan sem, csak egy bastard... Nem törvényes gyermek. Ahogyan szurkoltam, hogy ne legyen igaz, hogy ő lesz a végén... Ahigyan semmi kompetenciája, se szellemileg, se a harctéren és nagyon remélem, nem kerül trónra...


Ezért volt lényeg, hogy Jon, Rhaegar Targaryan és Lyanna Stark törvényes gyermeke... Ő az örökös, a jogos örökös. Mert Robert egy trónbitorló volt, másrészt, nincs örököse. Egy bastard nem kerülhet trónra, nulla képességgel, hatalmas csalódás lenne. És hazugság volt a kiszivárgott fk is, ott amúgy is Sansával hozták össze... Semmi sem stimmel.


A kérdésre válaszolva: Robb Stark. Jobb pasi és jobb karakter.

2019. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Rob akkora vezető volt, hogy az első p...iért majdnem feláldozta az egész házát és majdnem északot is...
2019. máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8

bár csak összejöttek volna Sansival *-*

2019. máj. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!